צילום: צילום: יונתן סינדל / פלאש 9

בהלת הקורונה: אדם שאמור לשהות בבידוד נכח בישיבה עם נתניהו וליצמן

בישיבת בלוק הימין שנערכה הערב נכח בחדר עיתונאי ששב לפני מספר ימים מצרפת. בחדר שהו כמעט כל חברי הקבינט המדיני-ביטחוני. בתוך כך, בתיאום עם משרד הבריאות ובהתאם להמלצה להימנע ככל הניתן מנסיעות לחו"ל, נסיעת הרמטכ"ל לארה"ב תדחה
 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

במהלך ישיבת בלוק הימין הערב (רביעי) נכח בחדר כתב ערוץ 7 בכנסת, חזקי ברוך, שחזר לפני מספר ימים מצרפת וטרם עודכן על הוראת הבידוד. לפי הפרסום באתר 'ווינט', באולם נכחו באותה העת צמרת המדינה בהם ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הבריאות יעקב ליצמן, שר הביטחון נפתלי בנט, שר החוץ ישראל כץ, וכמעט כל חברי הקבינט המדיני-ביטחוני.

ברוך לא ידע שחצי שעה קודם כינוס הישיבה פרסם משרד הבריאות הוראה לכל השבים מצרפת להיכנס לבידוד ביתי בן שבועיים. ושהה בחדר הדחוס, יחד עם כ-150 איש. רק עם צאתו מהישיבה נודע לברוך שעליו להיכנס לבידוד. הוא עזב את הכנסת מידית ונסע ישירות לביתו.

בתוך כך, דובר צה"ל הודיע הערב כי בתיאום עם משרד הבריאות ובהתאם להמלצה להימנע ככל הניתן מנסיעות לחו"ל, נסיעת ראש המטה הכללי לארצות הברית שתוכננה להתקיים בשבוע הבא תדחה למועד אחר.

האלוף נכנס לבידוד: ר' אגף המבצעים חזר מאיטליה ונפגש עם נתניהו

בכירים ישראלים רבים ביטלו את נסיעותיהם לחו"ל מחשש שיצטרכו לשהות בבידוד, אולם ישנם כאלו שנסעו טרם פרסום ההנחיות. ראש מועצת שומרון יוסי דגן שחזר מפגישות הסברה וגיוס תרומות בבריסל ופריז ישהה בהתאם להנחיות משרד הבריאות בביתו. דגן הודיע הערב בדף הפייסבוק שלו, כי בהתאם להנחיות משרד הבריאות הוא ישהה בביתו עד יום ראשון הקרוב, זאת לאחר שחזר לפני כשבוע מצרפת ובריסל שם קיים פגישות עם חברי פרלמנט בפרלמנט האירופי בבריסל, וכן נפגש עם חברי פרלמנט ועם קבוצת ידידי השומרון בפאריז למטרת גיוס תרומות לטובת יישובי השומרון.

דגן כתב בדף הפייסבוק שלו: "אני מרגיש מצויין, נפגש שוב בע"ה ביום ראשון. המועצה האזורית שומרון מתפקדת כרגיל, ואני כמובן זמין טלפונית וממשיך לנהל את המועצה מרחוק. כפי שכתבתי, אני מרגיש מצויין בריא לחלוטין וממלא בשמחה אחר הנחיות משרד הבריאות, וכמובן אני קורא לציבור לנהוג כך ולהשמע במדוייק להוראות משרד הבריאות לטובת בריאות הציבור".

גם עורך הראשי של עיתון "ישראל היום", בועז ביסמוט נכנס לבידוד. ביסמוט חזר מספרד לפני 12 יום, ולכן חלות עליו ההנחיות החדשות של משרד הבריאות למניעת התפשטות הקורונה. הוא ישהה בבידוד יומיים בהתאם להנחיות החדשות של משרד הבריאות. "אני מרגיש מצוין, אבל חשוב להישמע להוראות ולשמש דוגמה אישית", אמר ביסמוט.

כתבות קשורות

3 תגובות

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן