צילום: יוסי זמיר / פלאש 90.

הקורונה בישראל: חברות תעופה באירופה עוצרות את הטיסות לנתב"ג

ענקית התעופה הגרמנית לופטהנזה, שבבעלותה גם "סוויס אייר" ו"אוסטריאן איירליינס" הודיעה כי היא עוצרת את כל טיסותיה לנמלי התעופה בן גוריון ורמון בשל התפשטות הנגיף. גם חברת "אייר פראנס" ביטלה שש טיסות בקו ת"א-פריז

בחרות התעופה המרכזיות באירופה הודיעו על עצירת הטיסות לישראל. בין החברות נמצאת גם ענקית התעופה הגרמנית לופטהנזה, הנחשבת לחברה הגדולה ביותר באירופה שהודיעה על ביטול זמני של טיסותיה לישראל בעקבות הוראות משרד הבריאות שהכניס אתמול את גרמניה, צרפת, שוויץ, אוסטריה וספרד לרשימת "מדינות הקורונה". כמו כן, הודיעה לופטהנזה על ביטול כ-7,100 טיסות פנים-אירופיות במרץ – החל מהיום.

בימים כתיקונם, חברות התעופה של קבוצת לופטהנזה שבבעלותה גם החברות "סוויס אייר" ואוסטריאן איירליינס", מציעות עשר טיסות יומיות לתל אביב. בנוסף, מציעה לופטהנזה טיסה שבועית אחת לנמל התעופה רמון באילת. בלופטהנזה ביצעו את השינויים מסיבות כלכליות ותפעוליות, זאת מכיוון שנוסעים רבים אינם מורשים להיכנס לישראל, וכן מכיוון שהתקנות החדשות אוסרות גם על צוותי האוויר להיכנס לארץ.

גם חברת התעופה הצרפתית אייר פראנס הודיעה על ביטול שש טיסות בקו תל אביב-פריז. שלוש טיסות בכל כיוון – הלילה ומחר. בסוף השבוע שעבר הודיע חברת הלואו-קוסט איזיג'ט כי טיסות מאיטליה לא יבוטלו, אך רק בעלי אזרחות ישראלית או תושבי ישראל יורשו לטוס בטיסות החברה ממילאנו, ונציה ונאפולי לת"א עד להודעה חדשה. איזיג'ט הודיעה לנוסעים כי תספק להם מלון ומזון לפי הצורך.

בתוך כך, חברת הלואו-קוסט הגדולה ריינאייר, הודיעה כי היא משהה ארבעה קווים בין איטליה לישראל, בין 12 במרץ ל-4 באפריל: מילאנו, בולוניה ורומא לנתב"ג, ומילאנו-רמון – עד שתקבל הודעה מממשלת ישראל שהאיסור על נוסעים מאיטליה יוסר, "איסור שאנו חושבים שאינו מוצדק", נכתב בהודעה. נוסעים שהזמינו טיסות לתאריכים אלה, קיבלו הודעה כי הם יכולים לשנות את מועד הטיסה או לקבל החזר מלא.

5 תגובות

טיסה מניורק לישראל האם תצטרך להיכנס לבידוד ומה עם חזרההלארה״ב

מה עם טיפות למינסק ,בלארוס בשבוע בא?
ואם צריך להכנס לבידוד בהגעה לארץ ?

הצעה שלי אל תיסעו לשום מקום . מחר היעד יוכל ליכנס לצו ה14 יום . וכשתחזרו תקבלו ריתוק לבית .
אל תגידו לא ידעתי

לא, יאמן אלפיים ועשרים. יצור מיקרוסקופי עוצר את החיים בכל העולם כולו. טיסות. קניות. שיווק . יצוא . תירות. ועוד ועוד. אין עצה ואין תבונהנגד ה'!

דיי זה לא רלוונטי שמה שקורה בעולם אין טיסות, אין שיווק ועוד זהו זה ביאת משיח

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *