צילום: משה שי / פלאש 90.

בעקבות הקורונה: טרמינל 1 בנתב"ג נסגר לטיסות בינלאומיות

טרמינל 1 ייסגר לטיסות בינלאומיות מסוף השבוע הקרוב. הפעילות של טיסות החסך תעבורנה לטרמינל 3. הבוקר מסרו מרשות שדות התעופה כי מתוך שיקולים מבצעיים הוחלט על הוצאה לחופשה ללא תשלום ל 70 אחוז מכלל העובדים זמניים

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

 • מזעזע: גננת הבחינה בהשפלה חברתית מתמשכת

  תוכן מקודם

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

מרשות שדות התעופה נמסר כי הטיסות הבינלאומיות של כלל חברות התעופה עוברות מטרמינל 1 לטרמינל 3. זאת בהמשך להודעת רשות שדות התעופה על צמצום בכוח האדם וצמצום בהוצאות להפעלת המשאבים ולאחר ניתוח הפעילות המבצעית הצפויה בנמל תעופה בן גוריון אנו מתאימים גם את התשתיות הקרקעיות ללוח הטיסות המצטמצם.

לפי ההודעה, טרמינל 1 ייסגר לטיסות בינלאומיות החל ממוצ״ש הקרוב ועד סוף חודש אפריל 2020. הפעילות של טיסות החסך תעבורנה לטרמינל 3 כשהרישום לטיסה יתבצע במגזרים השונים מה שיאפשר יעילות תפעולית, מבצעית וחיסכון במשאבים.

ברשות מציינים כי בימים אלה הם סיימו את ההתאמה של טרמינל 1 לפעילות של טיסות החסך והכנתו לקליטת שלושה מיליון נוסעים בהשקעה של כחצי מיליארד ₪. בשלב זה
הפעילות הפנים ארצית תמשך כסדרה מטרמינל 1.

בתוך כך, הבוקר מסרו מרשות שדות התעופה כי, "לאחר דיונים כואבים וקשים בין ההנהלה לוועדי העובדים ולאחר ניתוח הפעילות התעופתיות בנמל התעופה בן גוריון ונמל התעופה רמון ומתוך מכלול שיקולים מבצעיים הוחלט על הוצאה לחופשה ללא תשלום ל 70 אחוז מכלל העובדים זמניים".

עוד נמסר: "ההנהלה והוועד בחנו במכלול השיקולים ובכדי לצמצם את הפגיעה בעובדים בעלי משפחות הוחלט להוציא קודם את הרווקים מבין העובדים. בקרב עובדי הביטחון של רש"ת יצומצמו המשרות – לחלקיות המשרה שווה ערך ל 150 משרות".

עובדי היום יצאו לארבעה ימי חופשה. בוטלו באופן גורף השעות הנוספות לכלל העובדים. תהיה פגיעה במשכורתם של העובדים הבכירים. ההנהלה הבכירה ויתרה על 50 אחוז מהפריון השנתי לשנת 2019 כמו כן בוטלו ההכשרות ובוטלו הגיוסים של עובדים ועובדים ארעיים שהיו אמורים לחזור לקראת עונת הקיץ 2020. בנוסף הוחלט על ביטול של קורסים ונסיעות בתפקיד לחו"ל.

4 תגובות

מצויין

איןןן ככ רואים סמני משיחח אין טיסות כין שופינג איןןןן כלוםםם אין זה פשוט אחד מהסימנים

לא מבינה למה לא מורדים את הכתבה הזו
קלטנו…

אני טס לארה"ב מי מצטרף אלי?

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן