צילום: פלאש 90

אורלי לוי אבוקסיס: "לא אתמוך בממשלה שנשענת על המשותפת"

יו"ר מפלגת גשר ח"כ אורלי לוי אבוקסיס הודיעה הערב כי למרות שהיא נמצאת בשותפות יחד עם מפלגת מר"צ ומפלגת העבודה, היא אינה מחויבת למפלגה ולכן היא מתנגדת להקמת ממשלת מיעוט יחד עם רשימת בל"ד והרשימה המשותפת

 • "ישראל זרק אותי למעלה ונפטר" העדות המזעזעת של בנימין

  תוכן מקודם

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

סופו של ממשלת המיעוט: יו"ר מפלגת גשר ח"כ אורלי לוי אבוקסיס הודיעה הערב (שלישי) כי לא תתמוך בהקמת ממשלת מיעוט בראשות בני גנץ, בתמיכת בל"ד ובתמיכת הרשימה המשותפת. עוד הודיעה כי היא לא רואה את עצמה מחויבת עוד לשותפות עם מפלגת מרצ.

בפוסט בדף הפייסבוק שלה כתבה לוי אבוקסיס: "לנוכח ההתפתחויות הפוליטיות האחרונות, כאשר לנגד עינינו מופרים נורמות ועקרונות בסיסיים, ברצוני להבהיר מספר דברים. כולנו עדים לכך שמנהיגים שהתחייבו לפעול באמינות ובאחריות, עוסקים בימים אלה בשתדלנות מבישה ומוכנים לשלם כל מחיר לכל גורם במטרה להקים ממשלת מיעוט, גם אם זו תוקם על משענת קנה רצוץ.

ח"כ אבוקסיס הסבירה: "מדאיגה לא פחות העובדה שהחלטות מרחיקות לכת כמו משא ומתן עם הרשימה המשותפת, לרבות בל"ד, מתקבלות בחוג מצומצם מאוד הסובר שקביעותיו תחייבנה את כל חברי הכנסת השותפים לגוש".

עוד הבהירה יו"ר מפלגת גשר: "אותי זה לא מחייב. לא אתמוך בממשלה הנשענת על בל"ד והרשימה המשותפת ואינני רואה עצמי מחויבת עוד לשותפות עם מפלגת מרצ, שנכפתה עליי ועל עמיר פרץ שותפי, בלחץ גורמים רבים בראשם כחול לבן. אמרתי זאת לפני הבחירות ואני אומרת זאת אחריהן".

"הבהרתי זאת גם לשותפי, יו"ר מפלגת העבודה, ח"כ עמיר פרץ, מיד לאחר הבחירות. אזרחי ישראל זכאים לצפות מנציגיהם לנהוג באחריות ובאמינות בקיום הבטחותיהם בעבורן קיבלו את המנדט", דבריה של אורלי לוי אבוקסיס.

10 תגובות

תודה אורלי . סופסוף שפיות

מקווה שבקרוב הבועה של גנץ יהיר וחברם האוכל חזירים תתנפץ בקרוב מאוד.
גם המן הרשע ניסע ולא יכל.
תגידו תודה לבורא עולם והגיע הזמן שגם בתוך הציבור אנשים יתחילו לעשות תשובה.

לכבוד אורלי לוי אבוקסיס מדוע את לא עושה את הצעד הכי חכם שבן אדם יכול לעשות בפוליטיקה ותכנסי לממשלת בנימין נתניהו ראש הממשלה הטוב ביותר של מדינת ישראל את עם חברת הכנסת פרקש ויועז הנדל צביקה האוזר תהיי חכמה

אשרייך

חזרי ללכוד שם מקומך הטבעי גם עמיר פרץ יכול .אני בעד .

כל הכבוד לה

אשרייך אורלי.

זה לא סוף לממשלת המיעוט עם היא עורקת לליכוד עדין יש להם 61

כל הממליצים לה לערוק ,
תדעו לכם שאתם האחרונים בגלובוס שעוד מאמינים שביבי הוא מלך היקום ואוטוטו משתלט על הקוסמוס רק שלבנתיים הוא מתארגן לחופשה קצרה במעשיהו….

בוגדת קטנה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן