צילומים: פלאש 90

ריבלין שוחח עם אבו מאזן: "שיתוף פעולה הכרחי לישראלים ולפלסטינים"

הנשיא שוחח טלפונית עם יו"ר הרשות הפלסטינית ברקע משבר נגיף הקורונה והשפעתו על האזור ואמר: ״היכולת שלנו לעבוד יחד בעתות משבר היא עדות ליכולת שלנו לעבוד יחד גם בעתיד עבור כולנו". השיחה התקיימה ככל הנראה בהמשך לפגישת כחלון עם שר האוצר הפלסטיני

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין שוחח היום (רביעי) בטלפון עם יו"ר הרשות הפלסטינית מחמוד עבאס. זאת על רקע משבר נגיף הקורונה והשפעתו על האזור. הנשיא אמר לעבאס כי "העולם כולו מתמודד עם משבר שאינו מבחין בין אדם לאדם ובין אזורי מגורים,״ והוסיף כי: ״שיתוף הפעולה בינינו הכרחי עבור הבטחת בריאותם של ישראלים ופלסטינים כאחד.״ עוד הוסיף הנשיא כי: ״היכולת שלנו לעבוד יחד בעתות משבר היא עדות ליכולת שלנו לעבוד יחד גם בעתיד עבור כולנו".

מוקדם יותר היום שוחח הנשיא עם הגורמים הרלוונטיים במשרד האוצר ובמערכת הביטחון על פעולות התיאום בתחומי הבריאות, הכשרות רופאים והעברות ציוד. הנשיא הדגיש בשיחתו עם עבאס כי הוא רתום באופן רציף לעדכונים בנושא וסיוע בכל תיאום נדרש.

השיחה בין ריבלין לאבו מאזן היא ככל הנראה בהמשך לפגישתם של שר האוצר משה כחלון עם שר האוצר הפלסטיני ד"ר שוכרי בשארה. הפגישה התקיימה ביום שני ולאחריה עדכן כחולן: "נפגשנו בלשכתי בירושלים עם שר האוצר הפלסטיני ד"ר שוכרי בשארה". שר האוצר סיפר כי "בנוסף לנושאים הכלכליים השוטפים שוחחנו בעיקר על התיאום בין ישראל לרשות הפלסטינית במשבר הקורונה. הוירוס הזה שהתפשט בכל רחבי העולם לא מכיר גבולות ולא חס על אף אחד", אמר.

3 תגובות

בחייהם ובמותם לא נפרדו……
בסוף הפלשתינים והישראלים מחוברים חזק חזק בין אם ירצו בין אם לא….

למה אנכנו צריכים שיתוף פעולה איתם???
עוד מעט משיח באה ואז לא היה פלסטין המשיח יטפל בהם, רק צריך להאמין ומשיח באה הוא בפתח!!!!!!!!!!!

למה אנכנו צריכים שיתוף פעולה איתם???
עוד מעט משיח באה ואז לא היה פלסטין המשיח יטפל בהם, רק צריך להאמין ומשיח באה הוא בפתח!!!!!!!!!!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן