כ''ק האדמו''ר שליט''א ישא דברים נלהבים בחובת השעה. ל'חדשות JDN' נודע כי האדמו''ר מסאטמאר שליט''א ישא את הנאום בשידור חי ממעונו שבשכונת וויאלימסבורג והיא תועבר לאלפי החסידים שיאזינו לשיחה בשעה היעודה בקו הטלפון של החסידות

בצל התפשטות נגיף הקורונה בעולם כולו, בחסידות סאטמאר הודיעו כי כ"ק האדמו"ר שליט"א ישא הצהריים (שעון ארצות הברית) דברים נלהבים בחובת השעה, במהלך שיחתו יעמוד כ"ק האדמו"ר שליט"א על הדברים שצריכים חיזוק לעת כזאת ומה מוטל על אנשי החסידות לעשות שעה שהמגיפה הנוראית הולכת ומתפשטת רח"ל.

ל'חדשות JDN' נודע כי האדמו"ר מסאטמאר שליט"א ישא את הנאום בשידור חי ממעונו שבשכונת וויאלימסבורג בברוקלין ניו יורק והיא תועבר לאלפי החסידים שיאזינו לשיחה בשעה היעודה בקו הטלפון של החסידות.

השיחה של כ"ק האדמו"ר מגיעה ימים ספורים לאחר שכלל הישיבות של החסידות ננעלו על מנעול ובריח בשל המצב הנוראי השורר בעולם כולו, ובמיוחד לאחר שבהוראת האדמו"ר ננעלו שערי הישיבה הגדולה של החסידות הממוקמת ברובע קווינס שבניו יורק, בשל כך ראה האדמו"ר צורך לשאת דברים לתלמידי החסידות בזמן כזה שלא שוהים הם בהיכלי הישיבות.

בהודעה מוקלטת ששוגרה לאלפי החסידים נאמר על ידי המשב"ק רבי שמואל טייטלבוים כי כ"ק האדמו"ר שליט"א החליט לדרוש לבני החסידות על מאורעות הזמן ומה חובתינו אנו במצב הזה.

עוד נאמר בהקלטה כי האדמו"ר מסאטמאר שליט"א מבקש מכלל התלמידים להיות מוכנים בזמן הדרשה בכדי שיוכלו להאזין את כל הדברים החשובים עליהם עתיד האדמו"ר לדבר.


ההקלטה ששוגרה לתלמידי חסידות סאטמאר

משאו של כ"ק האדמו"ר מסאטמאר שליט"א יחל בשעה 13:00 בצהריים לפי שעון ארצות הברית והוא ישודר ממעונו שבשכונת וויאלימסבורג שבברוקלין ניו יורק לאלפי החסידים.