צילום: צילום: פלאש 90

קורבן שישי לקורונה בישראל: בת 91 שהיתה מונשמת ומורדמת במצב אנוש

חולת קורונה בת 91, שאושפזה במצב אנוש בבית החולים וולפסון, הלכה לעולמה. החולה טופלה במשך ימים רבים על ידי צוות בית החולים והיא הייתה מורדמת ומונשמת. בכך עלה מניין חולי הקורונה שמתו בישראל לשישה
 • מעוכבי שידוך? הגאון הרב אזרחי נחלץ לעזרתכם: 'ברווח בקרוב ובנקל'

  תוכן מקודם

 • האמא נפטרה לאחר ייסורים קשים ושלושת הילדים מתחננים על נפשם

  תוכן מקודם

 • האמא חלתה במחלה קשה והבית עומד לקרוס

  תוכן מקודם

 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

חולת קורונה בת 91, שאושפזה במצב אנוש בבית החולים וולפסון, הלכה לעולמה. החולה טופלה במשך ימים רבים על ידי צוות בית החולים והיא הייתה מורדמת ומונשמת. בכך עלה מניין חולי הקורונה שמתו בישראל לשישה. בבית החולים הזה מאושפז גבר בן 45 במצב קשה מאוד. הוא מחובר למכונת לב-ריאה (אקמו). האיש לא סבל ממחלות רקע.

מהמרכז הרפואי וולפסון נמסר כי "לצערנו לפני מספר דקות נפטרה בביה"ח חולת קורונה בת 91, שהיתה מונשמת ומורדמת ובמצב אנוש במשך ימים ארוכים. צוות המחלקה נלחם על חייה בכל אמצעי במשך ימים ולילות ארוכים, במסירות ובדבקות רבה. אנו משתתפים בצערם של בני המשפחה, אשר נמסרה להם הודעה בנושא. בשעה זו צוות העובדים הסוציאליים המסור שלנו משוחח עם בני המשפחה ומעניק להם מעטפת של סיוע רגשי".

משרד הבריאות בישראל עדכן הבוקר שמניין החולים בישראל מנגיף הקורונה עלה ל-2,495, עליה של 465 חולים חדשים ביממה האחרונה. 2,315 חולים במצב קל, 68 במצב בינוני, 41 במצב קשה, ו-66 בני אדם החלימו כליל מהמחלה. ביממה האחרונה נערכו 5,240 בדיקות לאזרחים לגילוי נגיף הקורונה.

בתוך כך, דו"ח חדש של מרכז המחקר והמידע של הכנסת חושף לראשונה והוכן לבקשת יו"ר ועדת הקורונה ח"כ עפר שלח, חושף תמונה מדאיגה לפיה בישראל יש רק 1,437 מכונות הנשמה פנויות. כמו כן, נכון ליום שלישי בוצעו בדיקות ל-32,346 נבדקים מתוכם אובחנו 2,000 חולים, קרי כ-% 6 מהנבדקים נמצאו חיוביים.

ראש הממשלה נתניהו נשא אמש הצהרה מיוחדת שבה הזהיר את הציבור מפני הטלת הסגר מלא אם לא יחול שיפור מיידי במספר החולים. "מספר החולים מכפיל את עצמו כל שלושה ימים", אמר נתניהו. "בעוד שבועיים עלולים למצוא עצמנו עם אלפי חולים שרבים מהם יהיו בסכנת מוות. לכן אני כבר אומר לכם שאם לא נראה שיפור במגמה – לא יהיה מנוס מלהטיל הסגר מלא, למעט צרכים חיוניים כמו מזון ותרופות. זה עניין של יממות ספורות ואנו עושים את כל ההכנות הלוגיסטיות והמשפטיות לכך".

כתבות קשורות

2 תגובות

 1. גם נתניהו למד לזרוק את האשמה על האזרחים
  אם יהיה יותר נתבקים לתחייב בסגר
  אם היתה סגר פשוט לא יהיה יותר נדבקים
  על מנהיגות הוא לא למד!!
  אז מה החכמה
  כנראה בלימודי ליב"ה לא לומדים מנהיגות
  אם כן גדעון סער או מישהו אחר לא פחות טוב ממנו בעת משבר
  יאלה מנהיגים תתעוררו!!!…
  פעולות בבקשה!!…
  ואל תעשה אם האצבע נו..נו.. לאזרחים

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן