ברוך דיין האמת: הרה"ח רבי חיים יצחק טווערסקי זצ"ל

הרה"ח רבי חיים יצחק טווערסקי זצ"ל אשר היה מחשובי החסידים בחצר הקודש טשערנאביל בבני ברק הלך לעולמו בפתע פתאום בזמן שהותו בארה"ב והוא בשנת השישים ושבע לחייו. מכריו הרבים מספרים על עובד השם אמיתי ללא גינונים מיותרים שהיה חי כל ימיו בצנעה
 • מהילדות המאושרת ועד הרגע הנורא מכל

  תוכן מקודם

 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • היתומים זועקים אמא נפטרה מחיידק אלים ואין מי שיעזור לנו

  תוכן מקודם

ברוך דיין האמת: מארצות הברית מגיעה הידיעה על לכתו של הרה"ח רבי חיים יצחק טווערסקי זצ"ל אשר היה מחשובי החסידים בחצר הקודש טשערנאביל בבני ברק אשר הלך לעולמו בפתע פתאום בזמן שהותו בארה"ב והוא בשנת השישים ושבע לחייו.

במהלך כל חייו היה ר' חיים יצחק אהוב אצל כל מכריו וידידיו כשהוא קונה לו שם של צדיק ובעל יראת שמים. בן דודו כ"ק האדמו"ר מטשערנאביל שליט"א היה מכבדו ומעריכו עד למאוד כשהמנוח מצידו היה חש אליו קרבה עצומה.

מכריו הרבים מספרים על עובד השם אמיתי ללא גינונים מיותרים שהיה חי כל ימיו בצנעה והיה בורח מפני הכבוד, במהלך חייו עבר הרבה יסורים וקשיים אך עמד בהם בעוז ובגבורה.

ל'חדשות JDN' נודע כי הרה"ח רבי חיים יצחק טווערסקי זצ"ל שהה בתקופה האחרונה בארצות הברית ולפתע בשעה האחרונה השיב הוא את נשמתו הטהורה ליוצרו, בני משפחתו מוסרים כי לא היו לו תסמינים וככל הנראה אין חשש שנדבק בנגיף הקורונה.

היסתלקותו בחטף של הרה"ח רבי חיים יצחק טווערסקי זצ"ל הותירה את משפחתו הכבודה ומכריו הרבים בהלם כבד כשהם ממאנים לעכל את הבשורה. המנוח החשוב זצ"ל הותיר אחריו משפחה חשובה ואת בנו הרה"ח ר' צבי אלימלך טווערסקי שליט"א נכדו של כ"ק האדמו"ר מסקווירא שליט"א.

עם בן דודו כ"ק האדמו"ר מטשערנאביל שליט"א

כתבות קשורות

תגובה אחת

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן