אברהם רובינשטיין בהודעה לתושבי העיר: "בבני ברק למרבה הצער יש כ-300 חולי קורונה. זה קצב הדבקה חריף והכי מסוכן מכל הארץ. כשהתחזית מבהילה הרבה יותר. זה הזמן להתעורר. זה מחריד וזה מחייב להבין: זה פיקוח נפש"

בהודעה שנשלחה כעת לכל תושבי העיר בני ברק זועק ראש העיר אברהם רובינשטיין: "יש רגעים שבהם צריך לעצור ופשוט לזעוק ולהתריע. בבני ברק למרבה הצער יש כ-300 חולי קורונה. זה קצב הדבקה חריף והכי מסוכן מכל הארץ. כשהתחזית מבהילה הרבה יותר. זה הזמן להתעורר".

"רבני העיר וגדולי ההוראה זועקים", מוסיף רובינשטיין, "הפסיקו את ההתחכמויות של מניינים מעל 10 מתפללים, הקפידו על מרחקים והפסיקו את העומס וההסתערות על רשתות השיווק. פשוט שבו בבית בזהירות זה מסוכן. זה מחריד וזה מחייב להבין: זה פיקוח נפש. שבת שלום".

כזכור, ראש עיריית בני ברק אברהם רובינשטיין נכנס השבוע לבידוד לאחר שפגש אדם שהתברר כחול קורונה: "תושבים יקרים ואהובים. בהתאם להוראות משרד הבריאות, אני נכנס כעת לבידוד ביתי עקב קרבה אפשרית לחולה מאובחן", מסר בהודעה לתושבים.

עוד הוסיף כי, "בעזרת השם אמשיך גם בימים אלו לשאת בעול השליחות העירונית אותה הטלתם עליי יחד עם חבריי, מתוך אחריות וזהירות למען כולנו. זהו הרגע לקרוא לכולם, לכל יחיד ולכולנו יחד: הקפידו ביתר שאת על הכללים, מדובק בהצלת חיים ועצירה הכרחית של המעגל המסוכן הזה. נתפלל יחדיו לפני שוכן מעונה, לבריאות איתנה לכולנו, לעיר, לארץ ולעולם כולו"