ירידה של 17.4% במחיר הדלק – הנמוך ביותר מאז תחילת 2009

העלות לליטר דלק תרד בתחילת חודש אפריל ב-1.03 שקלים • המחיר יעמוד לכל היותר על 4.89 שקלים לליטר בשירות עצמי ו-5.10 שקלים לליטר בשירות מלא • המחירים צפויים להתעדכן בתחנות הדלק ביום שלישי, בשעה 24:00

 • הגר"י זילברשטיין שליט"א וראשי מפעל הש"ס בבית מרן שר התורה לקראת מגבית חג מתן תורה!

  תוכן מקודם

 • פוסט טראומה: הסיפור הנורא של הבחור בן ה-16

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

משרד האנרגיה פרסם היום (ראשון) עדכון למחירי הדלק בישראל, והודיע כי החל מתחילת חודש אפריל המחיר המחיר המירבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי (כולל מע"מ) לא יעלה על 4.89 שקלים. המחיר עבור תדלוק בשירות מלא לא יעלה על 5.10 שקלים, ירידה של 16.8% מהחודש הקודם. המחירים צפויים להתעדכן בתחנות הדלק ביום שלישי, בשעה 24:00.

מדובר בירידה של 1.03 שקלים (17.4%) לעומת החודש הקודם, מה שגורם למחיר להיות הנמוך ביותר מאז ינואר 2009. הירידה במחירי הדלק מגיעה למרות שחברות שיווק הדלק ביקשו בשבוע שעבר משר האנרגיה יובל שטייניץ, שיקפיא את מחיר הבנזין על מנת להקטין את הפסדיהן, המאמירים מאז משבר הקורונה. יש לציין כי בימים אלה המחירים צונחים, ברמה כזו או אחרת, בכל רחבי העולם.

בתוך כך, שיעור האבטלה בישראל זינק בסוף השבוע ל-22%, בעקבות הקיפאון שנוצר במשק בשל מגפת הקורונה. מספר מבקשי העבודה בישראל מתקרב למיליון, ועומד הבוקר על כ-922 אלף איש. מאז תחילת חודש מרץ הצטרפו למעגל האבטלה יותר מ-764 אלף ישראלים.

5 תגובות

אכשיו יורד המחיר
שאין לאן לנסוע

חברות הדלק ביקשו להקפיא את המחירים כדי לפצות על ההפסדים שלהם. הם רק שכחו שכל עמישראל בהפסדים כלכליים עכשיו, למה הוא אמור לממן טת ההפסדים שלהם. שכל אחד יפסיד את חלקו ולא שאחד יפסיד פעמיים והשני כלום

מה עם הסולר???

אתם רואים איזה טוב שיש כזאת מחלה. אז נשיר ביחד;
קורונה….קורונה…..איזה טוב שיש כזה נגיף…×2
רב תודות להשם יתברך

איך אפשר לשיר שכל כך הרבה יהודים מתים מהקורונה?? שיעלה הדלק אפילו בשלוש שקל…. ושיהודים לא יפגעו. אני לא רואה שם דבר טוב מהקורונה ,צריך משיח עכשיו ברחמים.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן