בית החולים וולפסון הודיע כי נפטר חולה קורונה בן 74 אשר סבל מ"מגוון מחלות רקע", שהיה מונשם ומורדם ובמצב קשה מאוד. בית החולים שערי צדק הודיע כי במחלקת הקורונה במרכז הרפואי נפטרה מטופלת בת 69 עם "מחלקות רקע קשות ומורכבות"

בית החולים וולפסון הודיע אחר הצהריים (שלישי) כי לפני מספר דקות נפטר חולה קורונה בן 74 אשר סבל מ"מגוון מחלות רקע", שהיה מונשם ומורדם ובמצב קשה מאוד. בית החולים שערי צדק הודיע דקות קודם לכן כי במחלקת הקורונה במרכז הרפואי נפטרה מטופלת בת 69 עם "מחלקות רקע קשות ומורכבות". הבוקר הודיעו בבית החולים סורוקה כי אישה בת 98 עם "מחלות רקע מורכבות וקשות" נפטרה.

המרכז הרפואי לגליל בנהריה מדווח כי "למרכז הרפואי לגליל הובא לפני יומיים תינוק בן 5 שבועות מאחד הכפרים בגליל, שאושפז בתחילה בחדר מבודד במחלקת הילדים, המיועד לילדים שיש חשד שנדבקו בקורונה. התינוק סובל משיעול ומתסמינים נשימתיים נוספים. אתמול, בשעת ערב, לאחר שהגיעו תוצאות הבדיקה, מהן עולה כי הוא חולה קורונה, הועבר התינוק ליחידה לטיפול נמרץ ילדים, שם הוא מאושפז בחדר מבודד עם לחץ שלילי. יצוין כי מצבו של התינוק מוגדר קל".

משרד הבריאות עדכן הבוקר כי נכון לשעה 8:00 עומד מניין החולים בנגיף הקורונה על 5,591 איש, עלייה של 233 חולים מאז אמש בשעה 21:00, ושל 760 חולים בסך הכל מאתמול בשעה זו. 97 מהחולים מאושפזים במצב קשה, מתוכם 76 מחוברים למכונות הנשמה. עוד 118 חולים במצב בינוני.

על פי נתוני משרד הבריאות, 637 מהחולים מאושפזים בבתי המלון ברחבי הארץ, בהם גם 422 חולים במצב קל. 3,062 מטופלים בביתם ועוד 689 בלבד ב"מולוניות" של פיקוד העורף. לגבי 956 חולים טרם התקבלה החלטה על מסגרת אשפוזם. בבשורות הטובות: 226 חולים כבר החלימו מהנגיף.

בתוך כך, המרכז הרפואי מאיר הודיע כי איש צוות בביה"ח שאומת כחולה בקורונה במחלקת יולדות ג' הועבר לבידוד בית. "יולדות לא נחשפו אליו אך כחלק מהנוהל עודכנו כולן. חלק מהצוותים נשלחו לבידוד ביתי כאמצעי זהירות למרות שלא נמצאו חיוביים". מדוברות סורוקה נמסר כי "אחות במחלקת ילדים אובחנה כחיובית בבדיקת קורונה. מקור ההדבקה מחוץ לביה״ח. התבצעה בדיקה אפידמיולוגית לאיתור מגעים. עובדים שהיו בחשיפה נכנסו לבידוד בית".