ל'חדשות JDN' נודע כי הפתק שהכניסו לקברו של האדמו"ר מוווערדאן זצ"ל הוא מכתב תחנונים שנחתם בידי צדיקי הדור של ארצות הברית בו הם מתחננים מן האדמו"ר שימליץ טוב לפני כסא הכבוד שיתבטל מגיפת הקורונה "כדי שיקבלו את החג בשמחה"

אמש (רביעי) במהלך מסע הלוויתו של כ"ק האדמו"ר מווערדאן זצ"ל שנערכה בפלעטבוש שבברוקלין ניו יורק נרשמו רגעים חריגים ונדירים, היה זה רגעים לפני סתימת הגולל על קברו של האדמו"ר זצ"ל כאשר לפתע הכניסו לקברו הפתוח פתק מקופל כאשר הסובבים משתוממים למראה עיניהם.

ל'חדשות JDN' נודע כי הפתק שהכניסו לקברו של האדמו"ר מוווערדאן זצ"ל הוא מכתב תחנונים שנחתם בידי צדיקי הדור של ארצות הברית בו הם מתחננים מן האדמו"ר שימליץ טוב לפני כסא הכבוד שיתבטל מגיפת הקורונה עוד לפני ימי חג הפסח "כדי שיקבלו את החג בשמחה כמו שצריך".

במכתב שהגיע לידי 'חדשות JDN' כותבים צדיקי הדור: "אנו אביונים שמצפים לישועת השם החותמים למטה בבקשה מן הצדיק הזה שימליץ טוב לפני כסא הכבוד שיבטל המגיפה עוד לפני החג כדי שיקבלו את החג בשמחה כמו שצריך".

עוד נכתב במכתב הנדיר וההיסטורי "וגם יחזרו התשב"ר ללמוד תורה ושיוכלו להתפלל במניין, ראה ענינו ועמלינו ועינינו נשואות לישועת השם ולרחמים רבים אמן ואמן".

על המכתב חתמו גדולי הצדיקים בארצות הברית, כ"ק גאב"ד קארלסבורג שליט"א, האדמו"ר מסקולען שליט"א, והאדמו"ר מקאסוב שליט"א.