הותר לפרסום: נעצר אזרח ישראלי שקיים קשרים עם המודיעין האיראני

המחבל קיים מספר מפגשים בחו"ל עם גורמי המודיעין האיראני, במסגרתם קיבל כספים, הדרכות, אמצעי הצפנה חשאיים ןקידודים. הוא התבקש למסור מידע על אתרים ביטחוניים ואסטרטגיים בישראל, מימוש פעילות טרור כנגד מטרות בישראל וביצוע פיגועים

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

 • החברותא של גרינבוים מספיד:"היה קופץ משמחה בעת הלימוד"

  תוכן מקודם

 • "אני הייתי שם" העולם יתחלק ל-2 אלו שהיו איתי יחד בזוועה ואלה שלא

  תוכן מקודם

הותר לפרסום כי בפעילות של שירות הביטחון הכללי בשיתוף משטרת ישראל/יאחב״ל בלהב 433, נעצר ב 16 במרץ 2020, אזרח ישראלי, בחשד כי קיים קשרים עם גורמי המודיעין האיראני. מחקירתו בשב"כ ובמשטרה עלה כי הנאשם עמד בקשר חשאי עם גורמים מטעם המודיעין האיראני ועם פעיל ארגון הטרור של החזית העממית בלבנון בשם ח'אלד ימאני, אשר פעל מטעמם.

עוד עלה בחקירתו בשב"כ כי קיים מספר מפגשים בחו"ל עם גורמי המודיעין האיראני, במסגרתם קיבל כספים, הדרכות, אמצעי הצפנה חשאיים, קידודים וכל זאת, על מנת שיוכל להמשיך לקיים עימם קשר באופן מוצפן גם לאחר שובו לישראל. בעת מעצרו נתפס ברשות הנאשם, בין היתר, אמצעי הצפנה וכן דיסק און קי אותו ניסה להשמיד בעת מעצרו.

חאלד ימאני- פעיל חזע מלבנון אשר חיבר את הנאשם לגורמים האיראנים.

על פי העולה מחקירת השב"כ, במסגרת מפגשיו של הנאשם עם גורמי המודיעין האיראני, התבקש למסור מידע על נושאים רבים, ביניהם: אתרים ביטחוניים ואסטרטגיים בישראל, האופן בו ניתן להעמיק את השסעים בחברה הישראלית, איתור גורמים מקרב ערביי ישראל שיוכלו לסייע לאיראן, מימוש פעילות טרור כנגד מטרות בישראל וביצוע פיגועים לטובת "שחרור פלסטין".

"תוצאות החקירה מעידות על עומק הקשרים בין איראן לבין ארגון החזית העממית, ומאמציהם לבצע פעילויות ריגול וטרור בתוך ישראל, וזאת גם בעת ההתמודדות העולמית עם מגפת הקורונה אשר התפשטה באיראן בצורה קשה. חקירה זו ממחישה פעם נוספת כי איראן ושלוחיה פועלים לגיוס וניצול של אזרחים ישראלים לטובת צרכיה של איראן", אומרים בשב"כ.

אמצעי קשר מוצפן, דיסק או קי וקידודים שנתפסו ברשותו. צילום: תקשורת שבכ

היום הוגש ע"י פרקליטות מחוז מרכז, לבית המשפט המחוזי בלוד, כתב אישום אשר מייחס לו עבירות ביטחוניות חמורות. ע"פ החלטת בית המשפט – זהותו של החשוד אסורה בפרסום. "שירות הביטחון הכללי ימשיך לפעול בנחישות לסיכול כל פעילות של איראן ושל גורמי הטרור הפועלים מטעמה נגד בטחון המדינה", נמסר.

8 תגובות

מה הוא לא חרדי?????
פדיחה

הוא ערבי ישראלי

באמת לפני כמה שנים ( כמדומני 8) נתפס חוזר בתשובה שהצטרף לחוגי הנוטרא קרתא בניסיון ריגול לאיראנים ,
הנס היה שהוא העביר להם מידע מתקופת הייתו חייל,
והמידע הזה לא היה רלוונטי בכלל.

ברור שלא!
החרדים הדפוקים בחיים לא היו מצליחים לעשות כאלה דברים מתוחכמים…?

זה לא מצחיק מכיוון אלה היהודים החרדים שהצטלמו והתחבקו עם אחמניג'אד ועוד הרבה מחבלים ושונאי ישראל פליסטינים.
עושים נזק ועושים את השינאה לישראל ליגטימית.
היא יותר חמורה ולא מוסרית ובוגדנים מהערבי הישראלי הזה.
אבל כמובן אתה תגיד אלה לא חרדים אלה ערב רב.
אז אני אומר לך הם יהודים והם חרדים.

Hacharedim HADFUCIM??

מישהוא יודע אם הוא יהודי

איך אתם מדברים!תתביישו! כולכם יודעים שהרוב המוחלט של החרדים לא היו עושים מעשה כזה בשום אופן שהוא! והמיעוט הקטן הזה שהלך להתנשק עם אחמניג'אד ראוי לכל מילות גנאי.ולא אומרים על הכלל על פי היוצא מן הכלל שהוא מיעוט מזערי!! ואתה משה תפסיק לנסות להתחנף לחילונים ותהיה גאה בשורשים שלך ובמחזיקי דגל היהדות.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן