יונתן בן ארצי הסיט נגד ראש הממשלה: "אם נתניהו שיקר את עם ישראל ועשה תרגיל– אז מגיע לו שיקבל קורונה ויסיים את חייו בכלא חולה". לאחר מכהן "הבהיר": "מי שמשתמש בחולי אנושי מגיע לו קורונה". בהמשך התנצל: "איני מייחל שאיש יחלה בקורונה"

נכדו של ראש הממשלה לשעבר יצחק רבין, יונתן בן ארצי, עורר היום (שלישי) סערה לאחר שאיחל לראש הממשלה בנימין נתניהו לחלות בקורונה. בציוץ שכתב בטוויטר כתב בן ארצי: "אם נתניהו שיקר את עם ישראל ובעצם עשה רק תרגיל 'חייבים ממשלת קורונה חירום אחדות', ובעצם התכוון לבחירות – אז מגיע לו שיקבל קורונה ויסיים את חייו בכלא חולה. קארמה".

בהמשך פרסם בן ארצי ציוץ נוסף כדי ל"הבהיר" את דבריו, אך הוסיף להסיט: "תרשו לי להבהיר: מי שמשתמש בחולי אנושי דוגמת קורונה כדי לעשות פוליטיקה, מגיע לו קורונה. זה זלזול וצחוק בחיי בני אדם. תהיה בריא רק תפסיק לשקר ולשחק". אחרי תגובות חריפות מצד גולשים ומתקפה מצד הליכוד הסיר בן ארצי את הציוץ הראשון ופרסם התנצלות: "איני מייחל שאיש יחלה בקורונה גם לא לנתניהו. מתנצל על העניין".

בליכוד הגיבו בחריפות ומסרו כי "יונתן בן ארצי מסית למותו של ראש הממשלה. גם כשראש הממשלה מציל את חייהם של אזרחי ישראל אין גבול לשנאה. אתם חושבים שמישהו יפתח בחקירה נגדו?".בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, כתב בתגובה: "יונתן בן ארצי, הנכד המטורלל של רבין, מאחל לנתניהו למות מקורונה. בהזדמנות זו, מותר לי להזכיר את אלטלנה?"

יואב גלנט, שר העלייה והקליטה וחבר הקבינט המדיני-ביטחוני מטעם מפלגת הליכוד, מיהר לשתף את הציוץ של בן ארצי וכתב לו: "אתה צריך להבין טוב מאחרים מה אסור להגיד על ראש ממשלה. מגנה את הדברים המקוממים והמכוערים. ראש הממשלה מנהל את משבר הקורונה בחוכמה ובאחריות 24/7. העולם משבח את מדינת ישראל על התמודדותה במאבק בקורונה. מאחלים לך ולמשפחתך בריאות טובה".