ראש הממשלה שוחח בשיחת וידאו עם חיילים בודדים לוחמים, מרחבי הארץ ואמר להם כי נעשה מאמץ גדול שלאחר החג והמימונה, יתאפשר להוציא בהדרגה חלקים מאזרחי ישראל החוצה: "זה תהליך הדרגתי, זה ייקח קצת זמן" • צפו


צילום: איתי בית-און /לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח היום בשיחת וידאו עם חיילים בודדים לוחמים, מרחבי הארץ ואמר להם כי נעשה מאמץ גדול שלאחר החג והמימונה, יתאפשר להוציא בהדרגה חלקים מאזרחי ישראל החוצה. רה"מ נתניהו הודה לחיילים על השירות המסור, ואיחל המשך חג שמח ושבת שלום.

נתניהו אמר להם: "אני לא אדבר על היציאה שלכם לחופשות, כי זו כבר החלטה של המפקדים שלכם – אבל תדעו שאנחנו עושים מאמץ גדול שבגמר החג, אחרי הפסח ואחרי המימונה, נתחיל בהדרגה, כך אני מקווה, להוציא חלקים מאזרחי ישראל, תושבי המדינה החוצה. זה תהליך הדרגתי, זה ייקח קצת זמן. אני בטוח שבכל התהליך הזה אנחנו נמשיך לסמוך עליכם".

עוד הוסיף כי, "אנחנו מאוד מאוד מעריכים את השירות שלכם ואת העובדה שתוך כדי הקורונה אתם שומרים גם על הגבולות שלנו ועל הביטחון שלנו. האתגרים הללו לא נעלמים, הם נשארים איתנו. אתם נדרשים לעשות שני דברים: לשמור על המדינה ולשמור על עצמכם. אני מאחל לכם שתעברו את החג בהצלחה, שתישארו בריאים ושתעשו חיל, תרתי משמע".

 

התכנית המסתמנת: חזרה מדורגת ללימודים, בתי הכנסת יישארו סגורים