זינוק של 36% במספר פושטי הרגל בשנת 2011

המצב הכלכלי במשק משפיע גם על האזרח הקטן. גידול של 36% נרשם במספר פושטי הרגל בשנת 2011. עוה"ד צבי וינשנגרד ממליץ לפנות לייעוץ מקצועי לפני פשיטת רגל ובכל לחסוך הגבלות מעיקות ועוגמת נפש.

מדו"ח מסכם שפרסם השבוע כונס הנכסים הרשמי, עולה כי בשנת 2011 עלה בחדות מספרם של פושטי הרגל והסתכם בכ-7,630. זו עלייה דרמטית של כ-36% בהשוואה לשנת 2010.

קרא עוד:

[postim]

בסניפי הכונס הרשמי ברחבי הארץ נרשמה בשלושת השנים האחרונות עלייה מדאיגה של 145% במספר תיקי פשיטת הרגל. עוה"ד צבי וישנגרד המתמחה בהוצאה לפועל ופשיטות רגל אומר כי רבים אינם מודעים לצעדים שניתן לנקוט במקרים של הסתבכות כלכלית.

"פשיטת רגל היא כתם שנותר לשנים רבות והיא גם מטילה על האדם שורה של הגבלות מעיקות. ניתן להימנע מכך, אם מזהים את הבעיה בזמן ומקבלים ייעוץ משפטי וכלכלי מקצועי", אומר וישנגרד שמוסיף כי "יש לגשת לייעוץ מקצועי בכל מקרה של התנהלות מול גורמים רשמיים כגון לשכות ההוצאה לפועל, בתי המשפט והכונס הרשמי".

אגב, דווקא בתחום כינוס הנכסים לא נרשמה עלייה דרמטית. בשנה הקודמת הוצאו כ-550 צווי פירוק לחברות שהגיעו לחדלות פירעון, די דומה למספר הצווים שניתנו בשנים 2009-2010.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן