ארה"ב: הבחורים עצרו להגיש עזרה – רכב פגע במשה יוסט ז"ל שנהרג במקום

הבחור משה יוסט ז''ל יצא יחד עם שניים מחבריו לטיול קצר, במהלך נסיעתם בכביש המהיר שעל יד אריזונה הם נעצרו בשול הכביש בכדי להגיש עזרה לבעל רכב אחר שנתקע. רכב שחלף בסמוך אליהם במהירות מופרזת ופגע קשות במשה ז''ל

טרגדיה במונסי שבארצות הברית: במהלך הלילה האחרון נהרג הבחור משה יוסט ז"ל תושב מונסי לאחר שנפגע קשות מרכב שפגע בו שעה שהוא הושיט עזרה לבעל רכב אחר שנתקע בצידי כביש מהיר בסמוך לאריזונה והוא בשנת השמונה עשרה לחייו.

על פי הדיווחים מארצות הברית הבחור משה יוסט ז"ל יצא יחד עם שניים מחבריו לטיול קצר, במהלך נסיעתם בכביש המהיר שעל יד אריזונה הם נעצרו בשול הכביש בכדי להגיש עזרה לבעל רכב אחר שנתקע בשל תקלה בצמיגים.

בעודם מושיטים עזרה לבעל הרכב התקוע חלף בסמוך אליהם רכב במהירות מופרזת ופגע קשות בבחור משה יוסט ז"ל, הפוגע ראה את שהתחולל אך הוא המשיך בנסיעתו ולא עצר.

כוחות ההצלה שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את פטירתו של הבחור משה יוסט ז"ל, בתוך כך גם מתנדבים מארגון 'מתעסקים' הפועלים בארצות הברית הוזעקו לזירה כשהם נעזרים בפעילותו של שליח חב"ד המקומי הרב דובי שפירו שהגיע במהירות למקום, במשך שעות הם פעלו בכדי לשמור על כבודו של המת.

דבר פטירתו של הבחור משה יוסט ז"ל פשטה במהירות כאשר כל מכריו ומשפחתו מבכים מרה את לכתו של נער צעיר בשיא פריחתו אשר רבים ניבאו לו עתידות בהיותו נער בעל מידת מופלאות, כאשר מידת החסד שלו הייתה בולטת במיוחד כשהוא היה מושיט עזרה לכל מי שרק יכל. יהי זכרו ברוך.

כתבות קשורות

2 תגובות

ה' ישמור…..??

הצדיק הגדול ע"ה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן