האם הודח מנחם כרמל מעמותות הבנייה של 'דגל התורה'

ידיעה שפורסמה היום ביתד נאמן על עמותות הבניה ברמת בית שמש השמיטה את שמו של כרמל, ואילו גורמים בסביבתו טוענים כי הכל ממשיך כרגיל ללא שינוי ומחר יגיע כרמל לסיור עם קבלנים בשטח

הקרע בין הפלגים השונים ב'דגל התורה' מגיע כעת גם לתחום לנדל"ן: בידיעה שהופעה היום ב'יתד נאמן' נכתב כי "ראשי עמותות הדיור של דגל התורה סיירו במתחמי הבנייה בבית שמש". על פניו הידיעה נראית עניינית ותמימה, אולם מי שבקיא בתחום שם לב ששמו של מנחם כרמל, מי שגיבש את העמותות – נשמט.

קרא עוד:

[postim]

מבדיקת "פתרונט" עולה כי זו לא הפעם הראשונה ששמו של כרמל נפקד מיתד, וחדי עין כבר שמו לב בגליון סוכות של יתד נאמן, שכתב על הפרויקטים של 'דגל התורה' בבית שמש ובנתיבות, והשמיט משם את שמו של כרמל שאחראי בפועל על ניהול הפרויקט.

יתרה על כך, בצעד חריג, מתחו בעיתון החג של 'יתד' ביקורת על הפרויקטים הללו שלא מתקדמים בבנייה בשטח, למרות שבאופן רשמי מדובר בפרויקט של 'דגל התורה' – ו'יתד', כידוע, משתייך ל'דגל התורה'.

אבל כשפוליטיקה ואינטרסים צועדים שלובי זרוע, אין הרבה שאלות – וכרמל שלקח צד עם הפלג הירושלמי, משלם את המחיר ושמו מודר מ'יתד נאמן' בכל מה שקשור לפרויקטים של דגל התורה.

הנעלם הגדול הוא, האם כרמל אכן הודח מתפקידו. ובכן, מנחם כרמל מעולם לא ניהל באופן רשמי את העמותות בבית שמש, שכן החוק מחייב שאחד הרוכשים בעמותה, שמוסכם על שאר חברי העמותה, ינהל אותה באופן רשמי.

ואכן, כל העמותות של כרמל מתנהלות באופן רשמי על ידי אברכים שרכשו דירה בעמותה, אם כי בפועל כרמל סגר את ההסכמים מול החברה הקבלנית המבצעת, ציפחה, וכן את המשכנתאות מול הבנקים. רק את החתימה הפורמאלית מולם ביצעו ראשי העמותות.

האם החל מהיום יהיה שינוי בשטח, קשה לדעת. כך או כך, גורמים בסביבתו של כרמל טוענים כי הוא עדיין ממשיך לנהל את העמותות כפי שהיה עד כה, וכי מחר (ד) הוא יגיע לסיור עם קבלנים בשטח הבנייה ברמת בית שמש ג, וכי מבחינתו אין שום שינוי בהתנהלות שהיתה עד כה.

מקור: – פתרונט הכל על נדל"ן לציבור החרדי

7 תגובות

עד היום נשמרתם לא להכנס לגועל רפש הזה. לא מתאים לכם.
חבל. תשמרו על נקיון האתר, בלי לרדת לרמה של הפלגנות והסיאוב הזה.

בשביל מה אתם מלבים את האש

מכל העסקנים בדגל התורה רק הרב כרמל בסופו של יום יודע באמת להוציא לפועל ולקדם פרוייקטים כאלו, אדרבה שינסו לפעול בלעדיו והמפולת תבוא במהרה

לא יאמן!!!
לשון הרע ורכילות ומחלוקת בריש גלי באתר המאושר ע"י נתיב, לציבור המחפש אך ורק ידיעות כשרות ובוחר להתרחק מכל האתרים מלאי המחלוקות ברשת.
איזו עזות מצח צריך להכניס ידיעה כזו ולהחטיא אלפי אנשים??? קצת יראת שמים!

ריני להבהיר שאין לי שום קשר לדברים והם נעשו שלא על דעתי. וכמוני חושבים יו"ר העמותות.
למותר לציין כי יחסינו עם הרב כרמל נותרו כשהיו עד כה.
אנו מנהלים את הפרויקט בסיועו, עזרתו, ובשיתופו.
וכמובן מוקירים לו טובה./////// זה נוסח התשובה של אחד מראשי העמותות במייל על הנ"ל

מה הלשון הרע פה ?

תשאל את החפץ חיים!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *