160 איש נתפסו בניסיון להגיע למירון – חולצו מסתננים שהלכו לאיבוד • צפו

המשטרה פתחה את הבוקר עם הגעה של 160 איש שניסו להגיעה בשתי דבוקות לישוב דרך "דרך בורמה". יחידת החילוץ אף נדרשה לחלץ 5 צעירים שהלכו לאיבוד בדרכם לישוב מבית ג'אן. חולץ אזרח שהלך לאיבוד בשטח בנחל מירון בדרכו מצפת
 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • מרגש: מסעו של גר הצדק- מהרי הקווקז להרי ירושלים

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • היום זה קורה! טורניר הטריוויה הענק של הקיץ בהנחיית המוזיקאי יואלי דיקמן

  תוכן מקודם

שוטרי משטרת ישראל ושוטרי משמר הגבול הערוכים במירון וסביבותיו במטרה למנוע התקהלויות והגעה של המונים לאתר פתחו את הבוקר עם הגעה של 160 חוגגים לא-מאושרים לכניסה שניסו להגיעה בשתי דבוקות לישוב דרך "דרך בורמה" שהינה שביל לא סלול המוביל לישוב. שוטרי משמר הגבול החזירו את החוגגים לאחור.

אתמול במהלך היום והערב מנעו שוטרי משטרת ישראל ושוטרי משמר הגבול הגעה של עשרות רבות של חוגגים לא מורשים שניסו להגיע לישוב רגלית וברכב, מישובים סמוכים, ומלינות בשטח באוהלים ומערות. החשודים בהפרת התקנות לשעת חרום, תושבי בני ברק וירושלים, עוכבו וחלקם נקנסו.

יחידת החילוץ גליל כרמל של משטרת ישראל אף נדרשה לחלץ 5 צעירים שהלכו לאיבוד בשטח בדרכם לישוב מבית ג'אן לישוב מירון באיזור הר הילל הם איבדו את דרכם נכנסו לסבך ולא הצליחו להתקדם, הם אותרו במהלך הלילה לאחר 5 שעות של חיפושים על ידי כוחות החילוץ של משטרת ישראל והועברו לטיפול מד"א. בנוסף, חולץ אזרח שהלך לאיבוד בשטח בנחל מירון בדרכו מצפת לישוב מירון.

משטרת ישראל שבה ומבקשת מהציבור, נהגו באחריות ושימרו על בריאותכם ובריאות הסובבים אתכם, סביב הישוב פזורים מאות שוטרים ושוטרי מג"ב שימנעו כל ניסיון להגעה לישוב תוך הפרת התקנות. לשוטרים הוקנו סמכויות מיוחדות להרחקת מפירי התקנות, והקנס בגין הפרתם הוא 1000 ש"ח להפרה. אל תתחכמו, המנעו מהתעמתות עם השוטרים ומקנסות.

כתבות קשורות

13 תגובות

 1. מדינה מופקרת, להפגנות של שמלאנים יש אישור…
  למה ה"שרים" לא פעלו לקידום סרט נע של מכוניות בהר או איזה פתרון כלשהוא אחר?
  העיקר יהודים יקרים להיות בשמחה ביום הקדוש הזה, חג שמח!!!
  כבר כבר נגיע לישועה השלימה

 2. איזה יופי לראות שיתוף פעולה כזה בין השוטרים לחרדים,
  כל הכבוד לשוטרים שמכבדים את הצורך החזק של האנשים לבוא לרבי שמעון,
  ועוד נקודה- כשיש כבוד- אין התפרעות!
  אם היו באים לאליהם עם מקלות וקללות- היו מרביצים בחזרה…….

 3. למה לא מאפשרים לעלות בקבוצות קטנות של 100 איש ? ראינו אתמול את היחסנים הגדולים שהשתתפו… בלעדיהם ממש לא יכלה להתקיים ההדלקה!

 4. עוד שנות דור יפרסמו סיפורים על "מסירות נפש" בתקופת הקורונה כמו כל הסיפורים שעלו למירון לפני 80 שנה וכמו כל אלה שהתגרו בקומוניסטים לעלות לקבר של ר' נחמן

 5. כל החרדקונים הודו, השמחה האמיתית עם רבי שמעון נמצא רק אצל אלו שמסרו נפשם להגיע, ולא אצל הפרוטקציונרים…

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן