בַּר יוֹחַאי בְּקֹדֶשׁ הַקֳּדָשִׁים • אגודת אהלי צדיקים: ההדלקה המרכזית בעיירה מעז'יבוז

רגשי התעלות מרוממים במעמד ההדלקה המרכזית באתרא קדישא מעזיבוז על ידי אגודת 'אהלי צדיקים – גדר אבות' בראשות הרב ישראל מאיר גבאי שליט"א סמוך ונראה לציונו הק' של הבעש"ט זי"ע

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

מעמד נורא הוד התקיים בליל ל"ג בעומר תש"פ, מעמד היסטורי ומרגש ביותר, בהדלקה המרכזית לכבוד התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי, בעיר הקודש מעזיבוז, ברחבה הגדולה הסמוכה לאוהל הצדיקים ואור שבעת הימים מרן הבעש"ט הק' זי"ע, על ידי אגודת 'אהלי צדיקים – גדר אבות' בראשות הרב ישראל מאיר גבאי שליט"א, שהעלה את הלהב בהדלקה הגדולה, בקול רינה ותרועה לכבוד היום ומעלתו הנשגבה.

משך כל יום ערב ל"ג בעומר, זרמו למערכת הטלפונים של אגודת 'אהלי צדיקים – גדר אבות' אלפי פניות עם שמות הנזקקים להיפקד בדבר ישועה ורחמים, להזכירם על הציונים הקדושים של הבעש"ט הק' ותלמידיו במעזיבוז, לקראת מעמד ההדלקה הגדולה שהתקיימה כחצות ליל ל"ג בעומר בהתרוממות עילאית.

משך דקות ארוכות טרם העלאת האש במדורה שהוכנה על ידי העסקן הנמרץ הר"ר ירמי' קורניצר הי"ו, גבאי ראשי בבתי המדרשות העתיקים של הבעש"ט הק' והרה"ק מאפטא במעזיבוז, עמד הרב ישראל מאיר גבאי וקרא את המוני הקוויטלאך שנשלחו על ידי אלפי הפונים שהביעו השתוקקותם ליטול חלק בהדלקה המרכזית במעזיבוז ולהיות שותפים בפעולות הקודש של אגודת 'אהלי צדיקים – גדר אבות'.

בסיום קריאת השמות, הכניס הרב ישראל מאיר גבאי את ערימת הקוויטלאך לתוך המדורה שיעלו לרחמים ולרצון לפני כסא הכבוד בזכותו של בעל ההילולא התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי. רגע השיא היה כאשר הרב ישראל מאיר גבאי העלה את האש באבוקה מיוחדת, לקול צלילי הניגונים העליזים שהושמעו ברקע, אשרינו מה טוב חלקנו בהילולא דבר יוחאי.

בתוך כך, בימים אלו שוקדים במשרדי אגודת 'אהלי צדיקים – גדר אבות' על ההכנות המרובות לקראת חג השבועות הממשמש ובא, יומא דהילולא רבה של אור שבעת הימים מרן הבעש"ט הק' זי"ע. אם בכל שנה, אנו זוכים לראות את מעזיבוז עמוסה באלפי חסידים ואנשי מעשה, העושים את דרכם מעזיבוזה מכל קצווי תבל, לשהות ביו"ט הק' בצילו של בעל ההילולא, הרי שהשנה למרבה הצער תהיה מעזיבוז סגורה ונצורה בעקבות נגיף הקורונה, אין יוצא ואין נכנס.

למרות הכל, באגודת 'אהלי צדיקים – גדר אבות' יוצאים במיזם ייחודי לרווחת רבבות אלפי ישראל בכל מקומות מושבותיהם, במסגרתו יוכלו לשלוח שמות לתפילה וקוויטלאך להזכרה על הציונים הקדושים באוהל הבעש"ט הק' ותלמידיו הספונים סביב לו במעזיבוז, וכך יהא שמם מוזכר בעיתות הרצון של חג השבועות להיות מונחים לפני ולפנים לזכרון לפני ד' בזכות קדושי עליון ומצוקי ארץ אלו.

פרטים נרחבים על מיזם שליחת השמות והאזכרות לאגודת 'אהלי צדיקים – גדר אבות', יפורסמו בע"ה בימים הקרובים לקראת חג השבועות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell