צילום ארכיון: דוד כהן, פלאש 90

בעת נעילת שער: כך תיערך ההדלקה בראשות כ"ק האדמו"ר מתולדות אהרן

האדמו''ר מתולדות אהרן שליט''א שהיה נועל מידי שנה את מעמדות ההדלקה בל''ג בעומר במירון יערוך השנה את מעמד ההדלקה באופן מצומצם ביותר על גג בית המדרש של החסידות בירושלים, המעמד כולו ישודר בשידור חי טלפוני לרווחת ההמונים

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

 • סוף טראגי ל-13 שנים של תרדמת

  תוכן מקודם

 • "אני מתחנן, עזרו לי להחזיר לילדים אמא בריאה" אברך צעיר מתחנן על חיי אשתו.

  תוכן מקודם

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

כ"ק האדמו"ר מתולדות אהרן שליט"א יערוך השנה את מעמד ההדלקה בגג בית המדרש של החסידות בירושלים ולא כמידי שנה בשנה בה היה נועל את מעמדות ההדלקה בל"ג בעומר בהר מירון בהשתתפות רבבות.

מידי שנה בשנה האדמו"ר מתולדות אהרן שליט"א היה עורך מעמד הדלקה מרכזית בהשתתפות רבבות בהר מירון סמוך לשקיעת החמה, ובכך הוא היה נועל את מעמדות ההדלקה ביום ההילולא, השנה בשל נגיף הקורונה והסכנה הגדולה שבדבר נשאר כ"ק האדמו"ר שליט"א במעונו והוא יערוך הדלקה מצומצמת בירושלים.

ל'חדשות JDN' נודע כי כ"ק האדמו"ר מתולדות אהרן שליט"א ידליק נרות בלבד בגג בית המדרש של החסידות בירושלים סמוך לשקיעת החמה, מעמד ההדלקה יערך בהשתתפות מספר מצומצם מאוד של בני משפחה בלבד, משוררי החסידות ינעימו את המעמד המיוחד בניגוני שמחה והתעוררות.

בשל המצב אלפי החסידים ישארו בבתיהם ויאזינו להדלקה בקו טלפון מיוחד שפורסם בחסידות. בשל אלפי המאזינים בו זמנית תוגברו הקווים לרווחת הציבור הגדול.

במהלך מעמד ההדלקה של כ"ק האדמו"ר שליט"א יצטרפו בשידור חי טלפוני אלפי אלמנות ויתומים במסגרת תפילת ארגון 'שערי רחמים' שבראשותו של האדמו"ר שליט"א, במהלך המעמד ישא האדמו"ר דברות קודש לחזקם ולעודדם.

תיעוד: ההדלקה המרכזית של 'תולדות אהרן' במירון

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן