לְכָל יִשְׂרָאֵל הֵאִיר • ל"ג בעומר בחצה"ק ויז'ניץ

צילום: יהושע פרוכטר

לאחר שבמשך תקופה ארוכה זכו החסידים לקבל כמעט מדי יום ביומו שיחות ודברי חיזוק אישיים וכלליים מכ"ק האדמו"ר שליט"א ששהה במשך כל תקופת הקורונה בצל קהילתו בבני ברק נערכו אירועי ל"ג בעומר בהיכל הגדול במרכז חסידי ויזניץ בהשתתפות קהל מצומצמת של פרחי החסידים ובשידור טלפוני ישיר להמוני החסידים בארץ ובחו"ל.
כ"ק האדמו"ר שליט"א, ערך את הטיש הראשון מאז פרץ הנגיף אל חיינו בפסח שני בביהמ"ד הגדול בהשתתפות קהל מצומצם, תוך ריחוק אחד מהשני ולפי ההנחיות.
בליל ל"ג בעומר, ערך כ"ק מרן אדמו"ר, את ההדלקה באופן מצומצם בה השתתפו כמה מתלמידי הישיבות שזכו בגורל .
ביום ל"ג בעומר התפלל האדמו"ר שליט"א, יחד עם מספר אבות  של ילדי חלאקה, לאחר התפילה גזז לצעירי הצאן את מחלפות ראשיהם , הלבישם א כאפלע מיט א ציצית, וכתר על ראשם יצור א קאסקעטל, ורקד עמם.
בשעות אחה"צ נכנס כ"ק מרן אדמו"ר הקוה"ט שליט"א מויזניץ לשולה"ט שגם נערך עם מספר מצומצם של תלמידי הישיבה שעלו ע"פ הגורל, תוך שמירה תקיפה על הנחיות משרד הבריאות.
במהלך הטיש השתתפו החסידים בשידור חי דרך מוקדי הטלפון, במהלך התורה עורר האדמו"ר במשאו אודות  כוחו הגדול של רשב"י, יכול לפטור העולם מן הדין, ובוודאי רואה את צערם של כלל ישראל ביומא הילולא דיליה, כאשר עיני עמך ישראל בו תלויות, להביא את תחנונינו ותפילותינו ובוודאי בזכותו יתרפאו כל החולים, והבריאים לא יחלו, אמן.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן