שר התקשורת הטרי קיבל תלונה מתושב שהתלונן על בעיית הקליטה בעיר והשיב כי "חברות סלקום, פרטנר והוט מובייל יקימו אנטנות נוספות על גג העירייה כבר בשבועות הקרובים. חברת פלאפון מתכננת הקמה במוקדים הסמוכים לשכונות A ו-B בחודשים הקרובים"

שר התקשורת הטרי ח"כ יועז הנדל בישר הערב לתושבי ביתר עילית דרך הרשת החברתית טוויטר כי בכוונתו לפעול לפתרון מצוקת הקליטה בעיר, וכי כבר הנחה את משרדו לפעול בעניין. זאת במנעה לפניה, שאותה פרסם, שקיבל הבוקר מתושב העיר שהתלונן אליו בנושא.

"בוקר טוב לך כבוד שר התקשורת יועז הנדל. ברכות לרגל התמנותך לשר. שמי משה תושב, ביתר עילית", כתב התושב לשר החדש, "עירי, בפרט בגבעה B בו אני מתגורר, סובלים כבר שנים מבעויות קליטה בעיר, הן טלפוני והן אינטרנטי, הדבר גורם צער וסבל רב לתושבי העיר".

"אבקש מכבוד שר התקשורת הנכבד שזה עתה נכנס לתפקיד במרץ נעורים, תפעל למען תושבי העיר". הוא התלונן כי "כבר פנו אלפי פעמים לחברות התקשורת אך אין מענה. בוודאי יש פתרון כל שהוא לשים אנטנות. אשמח שתתייחס ברצינות לבקשתי בשם אלפי בני העיר ביתר. השם יעזור שתזכה לפעול רק טוב למען עם ישראל ובהצלחה בתפקידך החשוב"

הנדל פרסם בטוויטר את ההודעה שקיבל וכתב: "תודה על הפניה מוישי. בדקתי וביקשתי מאנשי המשרד. חברות סלקום, פרטנר והוט מובייל יקימו אנטנות נוספות על גג העירייה כבר בשבועות הקרובים. חברת פלאפון מתכננת הקמה במוקדים הסמוכים לשכונות A ו-B בחודשים הקרובים. אדאג לזירוז ההליך ככל הניתן".

בתוך כך, ממשרד נמסר הערב כי התקיימה שיחה משותפת לשר התקשורת הנכנס, חה״כ יועז הנדל ולמנכ״ל המשרד, נתי כהן. "בתום השיחה אשר התקיימה ברוח טובה, סוכם בהחלטה משותפת שמנכ״ל המשרד יסיים את תפקידו בהתאם לבקשתו".

שר התקשורת חה"כ יועז הנדל ביקש להודות למנכ"ל היוצא על התקופה בה שירת את מדינת ישראל בתפקיד החשוב, ציין כי התרשם שהמנכ"ל עשה את עבודתו נאמנה ובאופן מיטבי, קידם תהליכי עומק במשרד, והניח תשתית לקידומה של הטכנולוגיה במדינת ישראל. לבקשת השר, נאות המנכ״ל למלא את תפקידו ככל שיידרש, על מנת להמשיך לאפשר תהליך חפיפה והעברת מקל מסודרת.