בישיבת חברון בה החלו את הזמן לפני כשבוע וחצי על פי מתווה ה'קפסולות' נמצאו בשעות האחרונות מספר בחורים עם תסמינים של הנגיף, כלל הבחורים ששהו באותה ה'קפסולה' יעברו בדיקה לגילוי הנגיף, בנוסף בחורי ה'קפסולה' נכנסו לחדרים נפרדים

סערה של ממש בישיבת חברון שבירושלים לאחר שבשעות האחרונות אחד מבחורי הישיבה ששהה יחד עם חבריו באותה ה'קפסולה' חש תסמינים של נגיף הקורונה, בשל כך כלל בחורי ה'קפסולה' ייאלצו לעבור בדיקות מקיפות בשעות אלו, דבר שעורר דאגה רבה בהיכל הישיבה כולה.

ל'חדשות JDN' נודע כי אחד מבחורי ישיבת 'חברון' שבגבעת מרדכי בירושלים חש בימים האחרונים תסמינים כשבין היתר חום גופו עלה, ככל הנראה הבחור היה בסביבת חולה קורונה מאומת אך בשעות אלו הוא עובר בדיקה לגילוי הנגיף.

בישיבה מדגישים כי הם ניצלו בזכות מתווה ה'קפסולות' שלולא זה כלל בחורי הישיבה היו בסכנת הידבקות כעת רק בחורי ה'קפסולה' בו שהה הבחור יעברו בדיקה לגילוי הנגיף.

מפרטים נוספים שהגיעו לידי 'חדשות JDN' עולה כי עוד 7 בחורים מאותו ה'קפסולה' חשים שלא בטוב כשהם סובלים מתסמינים של הנגיף, בין היתר מחום גבוה, בשל כך הם שוהים כעת בחדרים נפרדים עד שיעברו בדיקות מקיפות.