סיכום ימי הקורונה במרפא ושמחה • גלריה

מתנות ומארזי משחקים לילדים עם משפחות שיש בהם קבוצת סיכון • אגף מילוי משאלות בפרויקט מיוחד למען משפחות הילדים החולים במחלות קשות.

כמו בכל העולם כולו, גם בארגון מרפא ושמחה קיבלו את פרוץ הקורונה לחיינו בהפתעה מוחלטת. שינוי סדרי הבראשית וסדרי החיים התקבלו תוך כדי ניסיונות להשתלב ולהסתדר תוך כדי תנועה.

הארגון שבמהלך הימים הרגילים של השנה, נטל על עצמו את המשימה לשמח את החולים הקשים ובני משפחותיהם, הפך זה מכבר לכתובת המרכזית של אותם משפחות המתמודדות בגבורה בניסיון הקשה שנקלע לפתחם. ימי הקורונה שהיו לאתגר בכל בית, הפכו לאתגר קשה במיוחד לאותם משפחות, אשר אחד מבני הבית מוגדר כקבוצת סיכון, וכל הבית שגם כך חי בכוננות מחלה, עובר לכוננות חירום של ממש.

במהלך כל תקופת הקורונה, עמדו בארגון מרפא ושמחה בקשר הדוק עם אותם משפחות בתמיכה מרחוק וליווי בכל שלבי האתגר. כאשר עד כמה שניתן היה, השחילו מתנדבי הארגון את השמחה דרך קווי הטלפון כמימים ימימה, יחד עם ההבנה כי ככל שיחלפו הימים הם יוכלו לשוב ולשמח במפגש פנים מול פנים של מלאכי השמחה מול החולים שכל כך מצפים לכך.

עם התמשכות תקופת הקורונה, ובידיעה כי בני משפחות אלו כבר לא יצאו מהבית כלל למשך תקופה ארוכה, נרתמו במרפא ושמחה ושלחו לכל בני המשפחות מארז משחקים מפואר, ובו כמות מכובדת של משחקי חברה וחשיבה מהחברות הטובות ביותר בשוק, בכדי שאלו ינעימו לאותם משפחות את הזמן שנותר להם לבלות בבית. גם כאן בלטה העובדה שבמרפא ושמחה נותנים את הנשמה מכל הלב לילדים, כאשר כל ילד הציג את בקשותיו, ואף קיבל את המשחקים הספציפיים אותם הוא אוהב וביקש.

הנהלת הארגון ובראשה הרב גבריאל יוסף ויז'ניצר הי"ו מבקשת בזאת להודות לכל המתנדבים היקרים, אשר כבימי קבע ושיגרה השקיעו מזמנם ונתנו את עצמם מכל הלב גם בימים טרופים אלו. כמו כן הובעה תודה לבעלי החנויות והמשווקים שהרימו מנדבת לבם הטוב למען פרויקט חשוב ונדיר זה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן