אלבום העשור: יוסף משה כהנא עושה זאת שוב – לחיים טיש חב"ד 2

עשור להשקת האלבום הראשון בסדרה, ולאחר לא פחות מחמש שנות הפקה, 'לחיים הפקות' עושה זאת שוב ומשיקה את אלבום ניגוני חב"ד השני בסדרה - לחיים טיש חב"ד 2 • כל הפרטים 

הוא נחשב לוירטואוז מוזיקלי, חתום על עשרות אלבומים שהפכו לנכסי צאן ברזל במוזיקה החסידית האותנטית והיום הוא חוזר בענק.

עשור להשקת האלבום הראשון בסדרה, ולאחר חמש שנות השקעה, מגיש ר' יוסף משה כהנא את האלבום השני בסדרת 'לחיים טיש חב"ד' – פרויקט מוזיקלי נדיר וראשון מסוגו, שמשחזר לראשונה את המוזיקה החסידית האותנטית בטעם של פעם ובעיבוד של המחר.

"מעולם לא עבדתי על אלבום שנים רבות כל כך", חושף ר' יוסף משה כהנא עם צאת האלבום. "למצוא את השירים הכי נכונים והכי קלים, לצד כתיבת עיבוד חדשני שנותן להם משמעות חדשה, הייתה המשימה המאתגרת ביותר עבורי".

באלבום החדש משתתפים בעלי מנגנים מהשורה הראשונה, ביניהם זאנוויל ויינברגר, אהר'לע סאמט, מוטי ויזל, יעקב יהודה דסקל, יוסף זאב בראווער, משה דמן, תוך שהם מבצעים לראשונה את אוצרות ניגוני חב"ד, שחלקם טרם פורסמו באף אלבום מוזיקלי זה עשורים.

"השיא מבחינתי הוא רצועת ד' בבות", מספר כהנא על הביצוע הראשון לניגון החב"די העתיק בהברה חסידית. "זה יהיה השיר שיחמם את הלב של כל עם ישראל. שיר שכולם שיר בעת שמחה, בעת תשובה ובעת התרוממות רוח".

צפו בקליפ טעימות ראשון מתוך האלבום החדש, בהפקתה של חטיבת הוידיאו במשרד 'פרסום בחזית', שהופקד על שיווק האלבום, ו… רוצו לקנות!

5 תגובות

משהו משהו! אין מילים!!! מרגש, מרומם, מחמם את הלב, מצמרר,

מיוחד

איי איי איי ב"ה שזכינו לעוד דיסק מלא תוכן ועשיר מבית היוצר של הרה"ח ר יוסף משה כהנא,
חסידיש אין גישמאק מיט די שענסטע חסידישע זינגערס

יוסף משה כהנא היה סמל לשירים חסידים אוטנטיים, הגיעו "מלכות" וערבבו בין הקודש לחול שירים מודרניים עם נגנים שחצנים, כן , ויש גם שירים טובים אותנטיים, לפעמים.
ר' יוסף משה חזור ללחיים טיש המקורי והאהוב.

ליהודי מתוסכל, לא מסכים איתך, מדובר בדיסק נפלא, חסידי אותנטי, זמרים נפלאים ועיבוד מדהים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן