הממשלה תתכנס ביום ראשון באודיטוריום של משרד החוץ ועל סדר היום: הקמת משרדי רה"מ החליפי, משאבי המים, ההשכלה הגבוהה, הלק"ק, הדיגיטל וההתיישבות. עוד על סדר היום: העברת הסמכויות החדשות של ליצמן ודרעי בנושאי תכנון ובניה

הממשלה ה-35 תתכנס ביום ראשון לישיבת העבודה השניה שלה, ולישיבה השלישית מאז הקמתה. לאחר שהישיבה הקודמת התקיימה סביב שולחן ענק באחת מאולמות הכנסת, בכדי להיכל את השרים הרבים תחת מגבלות הקורונה, הישיבה הפעם תתקיים באודיטוריום במשרד החוץ שם ככל הנראה יקיימו את ישיבות הממשלה באפון קבוע עד לתום מגבלות הקורונה.

הממשלה תאשר בין היתר את הקמת משרד ראש הממשלה החליפי עבור יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ, שירכז את פעילותו כאחרי על פעילות מחצית משרי הממשלה. ההחלטה בנושא הייתה אמורה לעלות להצבעה בתחילת השבוע, אך בסופו של דבר הוחלט לדחותה עקב אי מציאת מקור תקציבי לתקנים והמשרדים החדשים. כעת, כאמור, ההצעה תחזור לסדר היום.

בנוסף, הממשלה תאשר את הקמת משרד משאבי המים והקמת משרד ההשכלה הגבוהה והמשלימה עבור השר זאב אלקין, הקמת המשרד לחיזוק וקידום קהילתי עבור השרה אורלי לוי אבקסיס, הקמת המשרד הדיגיטל הלאומי עבור השר דודי אמסלם, והקמת משרד ההתיישבות עבור השרה ציפי חוטבלי. בעקבות כך יאושרו הקצאת תקנים למשרדי הממשלה החדשים ושינוי סדר העדיפות הממשלתית

השרים ידונו גם בהקמת מטה תכנון במשרד הפנים, אחרי העברת הסמכויות ממשרד האוצר לשר אריה דרעי, והעברת סמכויות בעניין מקרקעין, בנייה ודיור ממשרד האוצר למשרד הבינוי והשיכון בראשות השר יעקב ליצמן. בנוסף יאשרו את הצעת שר האוצר ישראל כ"ץ להקמת הקמת מטה תשתיות לאומיות במשרדו.

הממשלה צפויה לאשר גם את את מינוי אמיר אשל למנכ"ל משרד הביטחון, ומינוי דוד לפלר למנכ"ל משרד הכלכלה והתעשייה. בנוסף, אחרי הקמת הקבינט המדיני ביטחוני ו"קבינט הקורונה", כעת הממשלה תאשר גם את ההרכבים של ועדת השרים למתן היתרים לפרסום, ועדת שרים לענייני חקיקה, ועדת שרים למינויים בשירות החוץ.