הגאון רבי יצחק דוויק שהיה מוגדר במצב 'קשה' במשך חודש וחצי שוחרר בערב חג השבועות מבית החולים לשמחת בני קהילתו. הרב דוויק, דמות פעילה ומוכרת מאוד בקרב אגודת ישראל דאמריקה והיה מלווה את מרן ה'יביע אומר' זצ"ל במסעותיו בארה"ב

שמחה בקהילת חלאב שבניו ג'רזי: מקורבו של כ"ק האדמו"ר מנובומינסק זצ"ל הגאון רבי יצחק דוויק שליט"א אשר נדבק בנגיף הקורונה לפני כחודש וחצי ומצבו היה מוגדר כ'קשה' כשהוא היה מורדם ומונשם בבית החולים בארצות הברית שוחרר בערב חג השבועות מבית החולים לשמחת בני קהילתו.

הגאון רבי יצחק דוויק שליט"א הינו מרבני קהילת חלאב בעיר דיל שבניו ג'רזי בארצות הברית וכעת הוא מתגורר בליקווד, הוא זכה במשך שנים רבות לקרבה מיוחדת אצל כ"ק האדמו"ר מנובומינסק זצ"ל שנפטר לפני כחודשיים לאחר שחלה בנגיף הקורונה ואף זכה ללמוד עמו בחברותא.

מכריו מספרים ל'חדשות JDN' כי הגאון רבי יצחק דוויק הינו דמות פעילה ומוכרת מאוד בקרב אגודת ישראל דאמריקה ולפני כארבעים שנה היה מלווה את מרן הראשון לציון הגאון רבי עובדיה יוסף זצ"ל במסעותיו שהיה מגיע לארצות הברית, כאשר הגר"ע יוסף מחבבו ומעריכו עד מאוד בשל כך.

לפני כחודש וחצי חלה הגאון רבי יצחק דוויק שליט"א בנגיף הקורונה ומצבו החל להתדרדר אט אט. הוא היה מורדם ומונשם בבית החולים במצב קשה מאוד. כעת בערב חג השבועות הוא שוחרר מבית החולים כשהוא בריא ושלם אם כי מעט חלוש.

מקורביו ובני קהילתו יחד עם הצוות הרפואי המתינו לרב בפתח בית החולים עם שחרורו כשהם ערכו במקום מעמד 'קבלת פנים' בשירה ובזמרה על הנס הגדול.

מקורביו מבקשים מהציבור להמשיך ולהרבות בתפילה ובתחנונים לרפואתו השלימה והמהירה של הגאון רבי יצחק מרדכי בן רוז ניזהה בתוך שאר חולי ישראל.