עובד במשרד ראש הממשלה אובחן כחולה בקורונה, ומתבצעת חקירה עם מי בא במגע. הוא ארגן את ההצהרה לתקשורת במוצאי שבת בה השתתפו גם השרים ישראל כ"ץ ויואב גלנט. לשכת נתניהו: "ברגעים אלה מבוצעת חקירה אפידיולוגית"

עובד אחזקה במשרד ראש הממשלה אובחן היום (שני) כחולה בנגיף הקורונה. בעקבות זאת, בשעות האחרונות מתקיימת בלשכת ראש הממשלה חקירה אפידמיולוגית כדי לדעת אם העובד בא במגע עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, או מי מאנשי לשכתו. מלשכת ראש הממשלה נמסר כי "עובד משרד רה"מ נמצא חיובי לקורונה. ברגעים אלה מבוצעת חקירה אפידיולוגית, שבסופה יינתנו הנחיות מתאימות למי שבא עמו במגע".

העובד היה מעורב בהכנות לקראת ההצהרה של ראש הממשלה בעניין הקורונה במוצאי שבת, אך לדברי גורמים בלשכת ראש הממשלה השניים לא שהו זמן רב באותו החדר. בהצהרה השתתפו גם שר האוצר ישראל כץ ושר החינוך יואב גלנט, שכניסתם לבידוד נשקלת גם כן. ראש הממשלה, שני השרים, אנשי הצוות של ראש הממשלה ובכירים נוספים, ממתינים כעת להנחיה בעניין וייתכן שיצטרכו להיכנס לבידוד.

גורמים במשרד רה"מ אמרו כי עובד התחזוקה נדבק מבן משפחה שקשור לתלמיד בתיכון גימנסיה רחביה בירושלים שבו התרחשה התפרצות נרחבת בימים האחרונים. העובד עצמו שוהה כבר יומיים בבידוד. בחקירה האפידמיולוגית בודקים מה הייתה הקרבה של העובד לרה"מ וכמה זמן היו השניים יחד באותו החדר. בשעות הקרובות יתברר אם נתניהו ייאלץ להיכנס לבידוד של שבוע וחצי.

אם נתניהו ייאלץ לשהות בבידוד – זו תהיה הפעם השלישית בחודשיים האחרונים: ראש הממשלה אולץ לשהות בבידוד לאחר שהיועצת שלו לענייני חרדים, רבקה פאלוך, נמצאה חיובית לקורונה בסוף מארס. יממה לאחר שנתניהו יצא מבידוד, הוא אולץ להיכנס לבידוד שוב – זאת לאחר ששר הבריאות דאז יעקב ליצמן, התגלה כחולה.