במכתב שנשלח הבוקר לנשיא ארה"ב מר דולנד טראמפ ואמור להתפרסם בעיתונים וברשתות מדיה ברחבי ארה"ב בעיקר בריכוזים של תומכי הנשיא טראמפ, קובעים רבני ארץ ישראל שבראשות הרב שלום דב וולפא כי הטרור בארה"ב היא תזכורת מבורא עולם לאומה האמריקאית מה יקרה אם חלילה תתממש חזון הקמת מדינה הפלשתינית.

המכתב עומד להתפרסם במדיה התקשורתית ובעיתונים ברחבי ארה"ב בריכוזים של תומכי הנשיא, במטרה ללחוץ על הממשל לוותר על ההכרה במדינה פלשתינאית.

את מכתבם פותחים הרבנים לנשיא "בהשתתפות בצערם של תושבי ארה"ב, ובצערך מר טראמפ היקר, על האלימות המשתוללת ברחבי מדינתכם. אתה צודק נשיא נכבד, שאין זאת מחאה, אלא טרור כפשוטו. וככל שיטפלו בעצירתו בצורה בה מטפלים בטרור, כן ייטב לאמריקה ולכל המדינות שהטרור מכה בהן.

הרבנים מזכירים לנשיא טראמפ "אין כמונו מי שחווה זאת על בשרו. עשרות אלפי קרבנות טהורים נהרגו ונפצעו ע"י ארגוני המרצחים. הם רוצים רק למחות, כביכול, "כנגד הכיבוש", אולם למעשה, זה קרוב ל-100 שנים, שאינם חדלים לרצוח ולטבוח ביהודים.

"אין לנו ספק, שיש כאן תזכורת מהקדוש ברוך הוא, המזהיר את ידידתנו הגדולה אמריקה, מאשליית הויתורים לטרוריסטים. וזאת, בין בארה"ב עצמה ובין בהסכמים שאמריקה מגבשת בארץ ישראל", כותבים הרבנים לנשיא האמריקאי

"ראה מר טראמפ הנכבד מה עושים הטרוריסטים למדינתך, ותבין מה עלול לקרות לתושבי ארצנו, אם חס ושלום תמומש התכנית, להקים "מדינה פלסטינית" בלב יהודה ושומרון.

"האם היית אתה מסכים, כבוד הנשיא, להקמת מדינת טרור בתוך ארצות הברית? האם תסכים שאלו הזורעים הרס וחורבן, השורפים בניני פאר והבוזזים חנויות, יהיו אחראים על צירים מרכזיים במדינה, ועל חייהם של רבבות תושבים אמריקאים תמימים?

"הרעל אמנם נדמה מבחוץ כסוכריה, שכן במסגרת התכנית יש גם כוונה לספח את יהודה ושומרון למדינת ישראל, אבל כבר זעק הרבי מליובאוויטש, רבי מנחם שניאורסהן, והתריע, כי מדינה פלסטינית היא פיקוח נפש ממש, למליוני יהודים. ולאידך, אין אנו זקוקים לשום הסכם כדי לקבוע שגבולות ארץ הקודש הם אלו שנקבעו בתורת אמת על ידי בורא העולם ומנהיגו.

את המכתב מסיימים הרבנים "אנא נשיא יקר ונכבד, התבונן נא במכתבנו, ו"חשב מסלול מחדש" בענין "תכנית המאה". אנו מברכים אותך, בברכת הצלחה רבה בהנהגת המדינה הגדולה והחזקה בעולם, ובהשפעה על ידידותיה המדינות שוחרי השלום והחסד. אנו מתפללים, שהנהגתך תימשך לעוד שנים רבות, ומתוך בריאות ושמחה.

מצורף המכתב שנשלח הבוקר לנשיא ארה"ב: