חבר הכנסת לשעבר מהליכוד גורש על-ידי בני משפחתו של איאד אלחלאק, שנורה למוות בידי שוטרים. בצאתו מסוכת האבלים אף הוכה על-ידי אחד הנוכחים. גליק פונה לבית החולים במצב קל. בעבר נפצע קשה בניסיון להתנקש בחייו בתום כנס בו נכח

חבר הכנסת לשעבר יהודה גליק הוקף הערב (חמישי) לאחר שגורש מסוכת האבלים בבית משפחתו של איאד אלחלאק, צעיר פלסטיני הלוקה באוטיזם שנהרג מירי שוטרים במזרח ירושלים. גליק פונה לבית החולים שערי צדק בבירה ומצבו מוגדר קל. גליק נפצע בעבר קשה בניסיון להתנקש בחייו. מחבל מצור באהר ניסה אז לירות בו, בתום כנס בו נכח.

עם הגעתו של גליק לנחם את משפחת אלחלאק בשכונת וואדי ג'וז בירושלים, החלו להתפתח דין ודברים בינו לבין בני המשפחה וקרוביהם. בשלב מסוים גורש גליק מסוכת האבלים והוכה בידי אחד הנוכחים במקום.

בבית החולים התייחס גליק לתקרית ואמר: "ברוך השם אני בסך הכול מרגיש טוב. חטפתי די הרבה מכות יבשות". הח"כ לשעבר מהליכוד הוסיף: "אפשר לומר שלפחות בפעם השנייה עברתי ניסיון התנקשות וברוך השם בפעם השנייה מד"א התייצבו ולקחו אותי לטיפול וטיפלו בי גם בדרך בצורה המיטבית ביותר. תודה גם למשפחה שהייתה שם והגנה עליי, גם לאיש מכבי האש וגם לשוטרים וגם למד"א שטיפלו בי כל הדרך, פה בבית החולים אני בידיים הכי טובות שיש".

לאחר התקרית בה נורה איאד למוות, גינה גליק את התנהלות המשטרה. בציוץ בחשבון הטוויטר שלו כתב: "בעקבות איבוד השליטה הזה בהר הבית צריך לומר בבירור – מפקד מחוז ירושלים צריך ללכת הביתה היום". בציוץ באנגלית הוא כתב: "מג"ב הרגו היום את איאד אל-חלאק תושב ירושלים בעל מוגבלות. המשטרה חייבת לחקור את האירוע ולשתף את המשפחה בחקירה. דברים כאלה לא צריכים לקרות. המשטרה צריכה לנהוג במשנה זהירות לפני שימוש בנשק".