ברוך דיין האמת: הרב החסיד רבי שמואל אהרן סטאריק זצ''ל, מחשובי חסידי תולדות אהרן בירושלים, והוא בשנת החמישים ושבע לחייו. לאחרונה החלים מנגיף הקורונה וניכר היה כי מצבו משתפר. ביום שישי שוחח טלפונית עם כ''ק האדמו''ר מתולדות אהרן

הלם בחסידות תולדות אהרן: בשעה האחרונה מגיעה הידיעה המרה והקשה על פטירתו של הרב החסיד רבי שמואל אהרן סטאריק זצ"ל מחשובי חסידי תולדות אהרן בירושלים זאת לאחר שהחלים מנגיף הקורונה אך הוא התמוטט לפתע פתאום והוא בשנת החמישים ושבע לחייו.

המנוח הרב החסיד רבי שמואל אהרן סטאריק זצ"ל היה מחשובי חסידי תולדות אהרן ומשנות בחרותו המוקדמות ניכר היה במידותיו הנאצלות ובשקיעותו בלימוד התורה הק', בהגיעו לפרקו הוא נלקח לחתן אצל הגאון רבי מאיר בראנסדופר זצ"ל אשר חיבבו והעריצו עד מאוד.

מכריו מספרים ל'חדשות JDN' על אדם שהיה כל כולו למען השני, במשך שנים רבות הוא היה מחברי ההנהלה של מוסדות חסידות תולדות אהרן בירושלים כשהוא מושיט עזרה לכל מי שצריך, תמיד היה ניתן לראותו שקוע בלימוד או מאידך עסוק במעשי חסד רבים.

בימי הפורים נדבק הרב החסיד רבי שמואל אהרן סטאריק זצ"ל בנגיף הקורונה אך מצבו התייצב והוא החלים מהנגיף, בשבועות האחרונים הוא אף שוחרר להמשך אישפוז במחלקה הרגילה בבית החולים 'הדסה עין כרם' בירושלים.

ביום שישי האחרון הוא עוד שוחח עם בני משפחתו וכן שוחח טלפונית עם כ"ק האדמו"ר מתולדות אהרן שליט"א וניכר היה כי מצבו משתפר פלאים, אך במוצאי השבת התמוטט ר' שמואל אהרן זצ"ל לפתע פתאום והשיב הוא את נשמתו הטהורה ליוצרו לדאבון ליבם של משפחתו הכבודה ומכריו הרבים. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.