AVSHALOM SASSONI/POOL

פרשת דומא: הפרקליטות דורשת 3 מאסרי עולם ו-40 שנה לבן אוליאל

לאחר שבן אוליאל הורשע ברצח שלושת בני משפחת דוואבשה, בפרקליטות מבקשים לגזור עליו את העונש החמור. חוסיין דבוואבשה, הסב, העיד בבית המשפט: "ישבתי עם אחמד, הילד, חצי שנה בבית החולים. בכל יום הוא ביקש לראות את ההורים שלו. שנה של עינוי"

 • פוסט טראומה: הסיפור הנורא של הבחור בן ה-16

  תוכן מקודם

 • "אני הייתי שם" העולם יתחלק ל-2 אלו שהיו איתי יחד בזוועה ואלה שלא

  תוכן מקודם

 • הגר"י זילברשטיין שליט"א וראשי מפעל הש"ס בבית מרן שר התורה לקראת מגבית חג מתן תורה!

  תוכן מקודם

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

בבית המשפט המחוזי בלוד נערך היום (שלישי) שלב הטיעונים לעונש בתיק הטרור היהודי, "פרשת דומא", שבו הורשע עמירם בן אוליאל ברצח שלושת בני משפחת דוואבשה לאחר שלטענת התביעה השליך בקבוק תבערה בוער לבית המשפחה בכפר הפלסטיני דומא ביולי 2015.

בן אוליאל בן ה-25, המתגורר במאחז סמוך לשילה הורשע בשלוש עבירות רצח, וכן בשתי עבירות של ניסיון רצח, בשתי עבירות הצתה ובקשירת קשר לפשע ממניע גזעני. הוא זוכה מאשמת חברות בארגון טרור. בפרקליטות מבקשים לגזור על בן אוליאל שלושה מאסרי עולם מצטברים, בנוסף ל-40 שנות מאסר בגין העבירות הנוספות. גזר דינו יינתן בהמשך.

נציגת הפרקליטות, עו"ד יעל עצמון, אמרה בדיון: "הנאשם ביצע את מעשיו ממניע של נקמה. הוא לא הכיר את סאעד ריהאם או את עלי, ההחלטה להמיתם הייתה קשורה רק בהיותם ערבים שגרים בדומא. בגין שלוש עבירות הרצח יוטלו על הנאשם עונשי מאסר עולם בהתאם לחוק. אנחנו נבקש מבית המשפט לצבור את עונשי מאסר העולם, את העבירות הנוספות שבהם הוא הורשע, ופיצויים לנפגעי העבירה. נבקש לקבוע שהוא שביצע רצח חריג בחומרתו".

סנגורו של בן אוליאל, עו"ד אשר אוחיון, אמר בדיון: "אנחנו נעמיד את טענותינו בבית המשפט העליון. לגבי האירוע עצמו, התוצאה כואבת מאוד. אין יהודי שלא מזדעזע מזה. לא חילקו סוכריות, אף אחד לא שמח".

לדיון הגיעו חמישה חברי כנסת מהרשימה המשותפת, בהם אחמד טיבי שצעק לעבר אשתו של בן אוליאל: "בעלך שרף משפחה, הוא צריך להירקב בכלא". חוסיין דבוואבשה, הסב, העיד בבית המשפט: "הילדה שלי בנתה בית שנשרף. היא נשרפה כמעט כולה, איזה אב יכול לשאת את זה? ישבתי עם אחמד, הילד, חצי שנה בבית החולים. בכל יום הוא ביקש לראות את ההורים שלו. שנה של עינוי". הסב ביקש להודות לרופאים שטיפלו בבני המשפחה: "חלקם היו יהודים, הם עשו כל מה שהם יכלו".

אח של סעאד שנרצח, נאסר,אמר: "אש השנאה הפכה לאש אמיתית. אנחנו חיים בפחד, כלואים בבתים כמו כלבים. אנחנו סוגרים את החלונות עם הברזלים, כמו בכלא. אנחנו סובלים סבל גדול, איבדנו שלוש נפשות. המשפחה נשרפה שלוש פעמים. אני מדבר בשמי, בשם כל המשפחה והעם הפלסטיני: אנחנו מתנגדים שזה יקרה לכל אדם בעולם, אנחנו אנשים שמפיצים אהבה ומתנגדים לטרור".

פרשת דומא: הנאשם עמירם בן אוליאל הורשע ברצח משפחת דוואבשה

14 תגובות

שיעשו כך גם למחבלים הארורים!!!
שגורמים לסבל וצער של משפחות שכולות וכאובות!!!!(לא שחלילה אני מצדיקה את המעשה הזה)

כמה הם היו נותנים לערבי במצב כזה????

מעניין צדיקים… כשעשרות יהודים נדבחים על לא עוול בכפם בכל סוגי הפיגועים למניהם שום ערבי לא קם וצועק .טיבי חך לעזה שם יותר טוב לך

ציטוט: "אני מדבר בשמי, בשם כל המשפחה והעם הפלסטיני: …מתנגדים לטרור"
אתה בטוח? דבר בשם עצמך

למה המחבלים שרוצחים לשם רצח ואח"כ עוד מחלקים סוכריות הפרקליטות לא דורשת כזה עונש חמור?
עושים פה איפה ואיפה!
למחבל הערבח מותר הכל ומקבל מלון 5 כוכבים ואת היהודי שינמק בכלא??

וַוי עַל הַהוּא זִמְנָא דְּאוֹלִידַת הָגָר לְיִשְׁמָעֵאל. (זוהר, ספר שמות, פרשת וארא, דף ל"א ע"ב)

ומה הם דורשים מרוצח פלסטיני

בית דין לפלאשטין (לצד הערבים).
אני הייתי תושב יפו בית עם גינה ולמעלה שכן ערבי שהיה זורק לחצר שלי בקבוקי תבערה ושורף לי את החצר והלכתי להגיש תלונה במשטרה והיו סוגרים לו את התיק בטענה שרוצים שקט ושלום( עם הערבים ולא עם היהודים). "יפיופים" תפסיקו.

חבל שלא שרפו את כל מאחזי פלשתין עוד לפני 50 שנה. כהנא צדק.

הפשע הכי גדול שלא הוא עשה את זה בחקירה הסבירו לו מה לומר ומה לא לומר עשו לו ענויים עד שיסכים לומר את כל הפרטים המוכמנים ואחכ הציגו את זה לבית המשפט כהוכחה רק הכבוד של השב"כ מעניין את השב"כ שיוכלו לומר הנה תפסנו את הרוצח

מחבלים שרוצחים יהודים המשפחות שלהם מקבלים כסף מהמדינה בית המשפט עושה טובה ונותן הוראה לשבור איזה חדר בבית של המחבל וגם לא תמיד והמחבל נכנס לכאילו כלא סוג של מלון לומד שם מקצוע בוא נראה את הפרקליטות השמאלנית דורשת כזה עונש חמור על מחבל שרוצח יהודים בחיים לא תראו כזה דבר כי הפרקליטות הם שמאלנים ובשבילם מחבלים הם מסכנים שרוצחים מתוך יאוש הפרקליטות אוהבת מחבלים

גם להם יש עסקאות טיעון למינהן עיין ערך המחבלת מסבארו ששוחררה אחרי 10 שנים. והוא מסכן אין לו סיכוי.

אנחנו יהודים מאמינים בני מאמינים ואנחנו יודעים שאסור לרצוח!!!! אסור. נקודה. לא משנה מה בית משפט עושה או לא עושה. אנחנו יהודים לא ערבים.

אנחנו יהודים מאמינים בני מאמינים ואנחנו יודעים: יהודי לא רוצח!! נקודה.
בלי קשר למה שבית משפט עושה או לא עושה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן