צילום: צילום: דובר צה"ל

נחשפו לחולה קורונה: דובר צה"ל וכ-100 קצינים וחיילים יכנסו לבידוד

‏דובר צה"ל, תא״ל הדי זילברמן, השתתף בדיון במהלך שבוע שעבר, בו אחד מהמשתתפים אובחן כחולה קורונה בשל כך הוא יאלץ להיכנס לבידוד ביתי למשך שבועיים. בנוסף, עוד כ100 קצינים וחיילים נוספים מהיחידה יכנסו אף הם לבידוד
 • מהילדות המאושרת ועד הרגע הנורא מכל

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • הזדמנות אחרונה להשתתפות בטורניר הטריוויה של הקיץ

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

דובר צה"ל, ת"ל הדי זילברמן נחשף בשבוע האחרון לחולה קורונה מאומת בשל כך על פי כללי משרד הבריאות הוא ייאלץ להיכנס לבידוד ביתי למשך שבועיים זאת בכדי לוודאות שאכן הוא לא נדבק בנגיף הקורונה ולמנוע הדבקה.

בהודעה שפורסמה על ידי דובר צה"ל נכתב: ‏דובר צה"ל, תא״ל הדי זילברמן, השתתף בדיון במהלך שבוע שעבר, בו אחד מהמשתתפים אובחן כחולה קורונה. לאור זאת ועל פי הנחיות משרד הבריאות ייכנס דובר צה"ל לבידוד וימשיך לקיים לוח זמנים רגיל ככל שיתאפשר. דובר צה"ל חש בטוב, ללא תסמינים, וייבדק בזמן הקרוב".

‏בנוסף לזאת גם כ-100 קצינים וחיילים נוספים מהיחידה ייכנסו גם כן לבידוד. בשלב זה נמשכת הבדיקה האפידמיולוגית על ידי משרד הבריאות.

כזכור, רק לפני כשבוע ראש אגף התקשוב וההגנה בסייבר, אלוף ליאור כרמלי, ומפקדים נוספים מהאגף, הונחו להיכנס לבידוד. זאת, לאחר שנכחו בקרבת חייל צה"ל שאובחן כחיובי לנגיף הקורונה. ‏מדובר צה"ל נמסר אז כי, "האלוף ישהה בבידוד וימשיך לקיים לוח זמנים רגיל, ככל שיתאפשר. המפקדים חשים בטוב, ללא תסמינים, וייבדקו בזמן הקרוב".

גם מפקד פיקוד הדרום, אלוף הרצי הלוי, ומפקדים נוספים מפיקוד הדרום השתתפו בדיון מבצעי לפני כשבועיים, בו נכח נציג ממערכת הביטחון שאומת כחולה קורונה. כמו כן אלוף תמיר ידעי – שאמור היה להתחיל לפני כשבועיים את תפקידו כאלוף פיקוד המרכז – נאלץ להיכנס לבידוד לאחר שנחשף לחולה קורונה. טקס החלפת מפקד המרכז לאימוני יבשה שעתיד היה להיערך באותו היום, נדחה לאור כניסתו של המפקד הנכנס, תת-אלוף דוד זיני לבידוד.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן