השוטרים בישיבת 'שכר שכיר' ביום חמישי האחרון

התנכלות מקוממת: ראש ישיבה בנתיבות זומן למשטרה בטענה להפרת ההנחיות

פרסום ראשון: ר''י 'שכר שכיר' זומן לבירור במשטרה לאחר שבליל שישי נכנסו שוטרים למתחם הישיבה וקנסו בחורים שלא עטו מסיכות. בישיבה אומרים כי מדובר בהתנכלות שכן הם פועלים במתווה ה'קפסולות' ופטורים ממסכות. המשטרה טוענת: "יידו אבנים"

אכיפה סלקטיבית: סערה בישיבת 'שכר שכיר' שבנתיבות לאחר שראש הישיבה הגאון רבי שלמה צבי פרוכטר שליט"א זומן לבירור בתחנת המשטרה המקומית לאחר ששוטרים נכנסו ביום חמישי האחרון בשעות הערב למתחם הישיבה וקנסו מספר בחורים על כך שהם לא עטו מסיכות.

ל'חדשות JDN' נודע כי המקרה התרחש בליל שישי האחרון כאשר מספר ניידות משטרה הגיעו למתחם ישיבת 'שכר שכיר' בנתיבות בעודם מסיירים במתחם הם שמעו קולות שירה מחדר האוכל ונכנסו פנימה כשהם דורשים מהבחורים להפסיק לנגן משום שהרעש מפריע לשכנים.

תוך כדי שיחה השוטרים החלו לקנוס מספר בחורים על אי עטיית מסיכה, לדברי הבחורים מדובר בהתנכלות מכוונת שכן הם שוהים במתחם הישיבה המבודד כבר חודש וחצי על פי מתווה ה'קפסולות' ואין להם שום חובה לעטות מסיכה.

רה"י הגרש"צ פרוכטר בשיעור לתלמידי ה'קפסולות'

בחור מהישיבה בשיחה ל'חדשות JDN' אומר כי הם סובלים כבר זמן ממושך מהתנכלות מכוונת של כוחות המשטרה המקומיים, לטענתם מדובר במשפחה עם שנאה לדת המתגוררת בסמיכות לישיבה והיא זו שמזמינה את כוחות המשטרה בכל פעם מחדש.

לטענת הבחור, בליל שישי הם התיישבו מספר בחורים בחדר האוכל של הישיבה כשדלתות המקום היו סגורות ונגנו לעצמם עם גיטרה בכדי להשתחרר מעט זאת לאחר חודש וחצי שהם לא יוצאים ממתחם הישיבה, לדבריו, הם ניגנו כל כך בשקט כך שאפילו שאר בני הישיבה שעמדו מטרים ספורים משם לא שמעו את הרעש.

כעת, יממה לאחר המקרה במשטרה המקומית מזמינים את ראש הישיבה הגאון רבי שלמה צבי פרוכטר שליט"א לבירור בתחנת המשטרה על המקרה, בישיבה זועמים על המהלכים של המשטרה וטוענים שוב כי מדובר בהתנכלות מכוונת.

בחורי הישיבה לומדים ב'קפסולות' בשבועיים הראשונים תחת כל כללי ועד הישיבות ומשרד הבריאות

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה ל'חדשות JDN' כי "התקבל דיווח אודות גרימת רעש מישיבת הנגב בנתיבות. שוטרים שהגיעו למקום הבחינו בעשרות צעירים כשהם מפרים את הוראות משרד הבריאות באופן בוטה וקראו להם להתפזר ולהפסיק את הרעש. השוטרים נתקלו בידוי אבנים וקריאות גנאי והיה צורך בהתערבות האחראי התורן. 3 ממפירי הסדר נקנסו בגין הקמת רעש ואי חבישת מסיכה. הגורם האחראי על המקום זומן לתחנת המשטרה".

במשטרת ישראל מוספים "נשמעים להנחיות-מצילים חיים. המשטרה קוראת לציבור להישמע להנחיות והוראות משרד הבריאות, שכן אי קיומן משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל". יצוין שתלמידי הישיבה שוחחו עם 'חדשות JDN' מכחישים מכל וכל את טענת המשטרה ל"בידוי אבנים וקריאות גנאי".

15 תגובות

ככה זה דרכה של המשטרה שימו לב, שתופסים אותה בקלקלתה היא אומרת ידו אבנים וכל מיני השמצות כמו שהיה עם רולי ויואלי דיקמן

השוטר בתמונה לא לובש מסיכה לפי הכללים האף שלו גלוי, זה בסדר?

הרב פרוכטר הוא לא ראש הישיבה אלא מנהל ואחראי בישיבה !!!

הרב פרוכטר הוא לא ראש הישיבה

לא יאומן. משטרת השקרים

איפה המשטרה בהפגנות השמאל. שהם ללא מסכות ובטח על מרחק לא שומרים.
איפה השוטרים באירועים, בכל המקומות שלא החרדים נמצאים.
איפה השוטרים במקומות שהבדויים גונבים חופשי ומסתובבים עם הקורונה בכל מקום חופשי.

מזעזע

שילכו לחופי הים וימצאו אלפי אזרחים ללא מסיכות.
די להתנכלויות בציבור החרדי! בושה!!

מזעזע ביותר

זה הזוי!!!!!!
השוטר לא לובש מסכה לפי הכללים
איזה צביעות!!!!!

נוווו איפה מח"ש

הרב פרוכטר הוא ראש הישיבה בפועל והבעלים של הישיבה

השוטרים שקרנים תמיד הם צודקים ואם לא הם גם צודקים

משטרת ישראל תהוו דוגמא ליושר ולא לשנאת חינם .החרדים כמו כל אזרח במדינת ישראל הם אינם מצורעים וזכאים ליחס הוגן..

יש לשים לב כי אסור לשוטרים וכן לכל אדם להיכנס למתחם הקפסולות אלא אם הוא כן הוא עוטה חליפת הגנה מלאה (כמו שלובשים צוותי הישיבה כשבאים למסור שיעורים במקום) כדי שלא להפר את הגנת הקפסולה, כמו כן חבישת מסיכה שאינה מכסה את האף, כעין שעוטה השוטר, אינה תקנית ואינה פוטרת מקנס.

מזעזע כואב הלב

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *