ריקודים מעבר למחיצות: 'מאור התלמוד' חגגו שבע ברכות לנכד נשיא הישיבה • צפו

בהיכל ישיבת 'מאור התלמוד' שברחובות חגגו שמחת 'שבע ברכות' לנשיא הישיבה הגאון רבי שמחה קוק שליט''א לרגל נישואי נכדו החתן הרב רפאל בן לבנו הגאון רבי אריה קוק שליט''א מרבני הישיבה. השמחה התקיימה בתוך 'קפסולות' מבודדות תוך שמירה אדוקה על כללי הזהירות
 • "לא להתעלם מלחץ בחזה" הרהורים בעקבות האסון של דים

  תוכן מקודם

 • "יצליחו בלימודם בזמן הבעל"ט" ברכתו המרגשת של הגאון הרב פינקל

  תוכן מקודם

 • 31 יתומים נישאים בחודש תמוז

  תוכן מקודם

 • "אבא עזב אותי בגיל 4" ניכור הורי או נטישה?

  תוכן מקודם

בחורי ישיבת 'מאור התלמוד' שברחובות, חגגו השבוע את שמחת השבע ברכות לנכד נשיא הישיבה ורבה הראשי של העיר הגאון רבי שמחה קוק שליט"א, השמחה הגדולה התקיימה לאחר הערכות לוגיסטית מורחבת והקמת 'קפסולה' מיוחדת לנשיא הישיבה ובני משפחתו.

ל'חדשות JDN' נודע כי התרגשות של ממש שררה השבוע בהיכל ישיבת 'מאור התלמוד' שברחובות, היה זה כאשר הוחלט בהנהלת הישיבה לערוך שמחת 'שבע ברכות' לנשיא הישיבה הגאון רבי שמחה קוק שליט"א לרגל נישואי נכדו החתן הרב רפאל בן לבנו הגאון רבי אריה קוק שליט"א מרבני הישיבה.

בשל כך שישיבת 'מאור התלמוד' פועלת כבר למעלה מחודש על פי מתווה ה'קפסולות' יכלו הם לערוך את שמחת ה'שבע ברכות' לנכדו של נשיא הישיבה באופן מיוחד ומעניין תוך שמירה על כלל הנחיות הזהירות של גורמי הרפואה.

בהערכות לוגיסטית מורכבת נבנה מתחם מיוחד לבני משפחתו של נשיא הישיבה הגר"ש קוק שליט"א עם מחיצות שקופות שהוצבו בין בני המשפחה לבין בני הישיבה, בתוך המתחם המבודד עצמו הקימו עוד מתחם מבודד לנשיא הישיבה הגר"ש קוק ולאחיו ראש הישיבה הגאון רבי אברהם יצחק קוק שליט"א בכדי שיוכלו להשתתף בשמחה מבלי לחשוש לשלומם זאת מפאת גילם המבוגר.

במהלך השמחה הגדולה העלו מנהלי הישיבה את דבריו של הגר"ש קוק שליט"א אשר תמיד דורש מהבחורים לשים דגש מיוחד על ענייני 'בין אדם לחברו' דבר שניכר במיוחד בימים אלו שעה שבני הישיבה נמצאים יחד במתחם המבודד, זאת בנוסף לשקיעות הרבה של התלמידים בלימוד.

כזכור, ישיבת 'מאור התלמוד' שברחובות התחילה את זמן הקיץ לפני למעלה מחודש באישורם של וועד הישיבות ומשרד הבריאות, כלל בחורי ה'קפסולות' שוהים במשך כל הזמן הזה במתחם הישיבה המבודד זאת על פי המתווה.

בשונה משאר עולם הישיבות שהבחורים שהו שבועיים ב'קפסולות' סגורות ורק לאחר מכן התאחדו, בישיבת 'מאור התלמוד' יצרו פתרון מיוחד כאשר על ידי מערכת שבילים ודרכים מורכבות הצליחו להביא את כלל הבחורים באופן מבוקר אל תוככי היכל הישיבה שם למדו קבוצות קבוצות בנפרד תוך שמירה אדוקה על כללי הזהירות.

כתבות קשורות

כישלון לליכוד וש"ס: אלו נציגי הכנסת בוועדות לבחירת דיינים ושופטים
גנב מסכים מדירה תוך "הקפדה על עטיית מסכות" - ונעצר • צפו
חם לכם? בדובאי יותר חם, אבל יש להם פתרון יצירתי להתמודדות • צפו
ישראל חשפה את סעיד ארג'אני - האיש מאחורי המתקפה על הספינה
עדויות ארכיאולוגיות לרעידת אדמה שמוזכרת בתנ"ך נחשפו לראשונה • צפו
"הילדים חוו טראומה" תושב השכונה בעדות מצמררת
התרסקות המטוס באוקראינה: מיכאל שניצלער בשיר חדש ומרגש "א בריוו"
הישג לסמוטריץ': בעקבות מחאתו - חוק הפקרת החיילים ירד מסדר היום
משה קליין בסינגל חדש מתוך אלבום הבכורה: "מה טובו אוהליך"
באמצע ההצבעה בכנסת: בנט וגנץ קיבלו עדכון על הירי מלבנון • צפו
בתגובה לירי הרקטות: צה"ל ממשיך לירות לעבר לבנון; גנץ קיים הערכת מצב
סמוך לצומת סואן: צפו בתיעוד מזירת נפילת הרקטה ליד קריית שמונה

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן