האברך הרב שמואל חזן ז''ל נהרג בתאונת דרכים קטלנית בהתנגשות עם אוטובוס על כביש מספר 40 בין שיטים לשזיפון. שמואל ז"ל בן ה-30 הינו בנו של הגאון רבי יוסף חזן שליט''א מראשי ישיבת 'ראשית חכמה' והוא מחשובי התלמידי חכמים בירושלים

טרגדיה קשה: הלך לעולמו האברך הצעיר הרב שמואל חזן ז"ל לאחר שנפגע קשות בתאונת דרכים קטלנית בהתנגשות עם אוטובוס על כביש מספר 40 בין שיטים לשזיפון, והוא בשנת השלושים לחייו.

האירוע התרחש היום (שלישי) בשעות הצהריים כאשר בשעה 15:43 התקבל דיווח על תאונת דרכים בכביש 40 משיטים לשזיפון, חובשים ופראמדיקים של מד"א הגיעו לזירה והעניקו טיפול רפואי לחמישה פצועים בהם אדם אחד שהיה מחוסר הכרה.

שעות לאחר מכן התקבלה הידיעה הכואבת על פטירתו של הפצוע הרב שמואל חזן ז"ל, אברך צעיר בשנות השלושים לחייו, אשר נפגע באופן קשה ביותר במהלך התאונה הקטלנית, מדובר היה בתאונה בין אוטובוס לרכב פרטי, חובשים ופראמדיקים של מד"א בסיוע כוח רפואה של צה"ל נאלצו לקבוע את פטירתו של שמואל חזן ז"ל אשר נהג ברכב הפרטי.

המנוח, האברך הצעיר הרב שמואל חזן ז"ל הינו בנו של הגאון רבי יוסף חזן שליט"א מראשי ישיבת 'ראשית חכמה' והוא מחשובי התלמידי חכמים בעיר ירושלים, מדובר בטרגדיה קשה שבעתיים שכן בנו המנוח הרב שמואל ז"ל נישא רק לפני כשבועיים לרעייתו האלמנה שתחי'.

חובש בכיר במד"א אליהו שריקי, סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד בין רכב פרטי ואוטובוס. נהג הרכב הפרטי, גבר כבן 30 נלכד ברכבו במרכז הכביש כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. חלקו הקדמי של הרכב היה מעטך לגמרי ובמקביל לפעולות החילוץ המורכבות ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותו. נוסעי האוטובוס התהלכו בשולי הכביש כשהם בהכרה מלאה וסובלים מחבלות יבשות, ביצענו בדיקות רפואיות והם פונו באמבולנסים של מד"א להמשך טיפול רפואי בבי"ח יוספטל באילת".

מהמשטרה נמסר כי "בסמוך לשעה 16:00 התקבל דיווח במשטרת ישראל על תאונת דרכים בכביש 40, בין בסיס שיזפון לישוב שיטים . בוחני התנועה של משטרת ישראל הגיעו לזירה והחלו בחקירת נסיבות התאונה. על פי החשד הראשוני עולה כי מדובר בתאונה חזיתית כתוצאה של סטייה מנתיב של אחד מכלי הרכב מסיבה שאינה ברורה. נהג הרכב הפרטי נהרג, 9 מנוסעי האוטובוס נפצעו ופונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "יוספטל" באילת".

הידיעה הקשה התקבלה בהלם וזעזוע עמוק בקרב משפחתו הכבודה וכל מכריו וידדיו הממאנים להנחם אחר לכתו הפתאומית. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

צילומים: דוברות המשטרה