פתח תקווה: העירייה אוסרת על משפחות המבודדים להגיע למוסדות החינוך

בשל מספר מקרים של הידבקות בקרב תלמידים במוסדות חינוך במרכז העיר החליט ראש העיר לפרסם הנחיות חובה עבור בתי הספר, הגנים והורי התלמידים לפיהם גם אחים, אחיות והורים של תלמידי הכיתה בה נמצא תלמיד חיובי לנגיף אינם יכולים ללכת ללמוד במוסדות חינוך אחרים

מספר מקרים של הידבקות מנגיף הקורונה בקרב תלמידי בתי הספר וגני הילדים במוסדות חינוך במרכז העיר פתח תקווה הובילו את ראש העיר רמי גרינברג לפרסם הנחיות חובה עבור בתי הספר, הגנים והורי התלמידים לפיהם גם אחים, אחיות והורים של תלמידי הכיתה בה נמצא תלמיד חיובי לנגיף אינם יכולים ללכת ללמוד במוסדות חינוך אחרים.

בהודעה מטעם העירייה נמסר כי תלמוד תורה 'ברכת יעקב' ברחוב הרצל בעיר ייסגר עד להודעה חדשה. כל התלמידים והסגל של כיתה ד' חייבים בבידוד ולבצע בדיקות קורונה ולהעביר תוצאות להנהלת המעון והעירייה. בעירייה מדגישים כי אחים, אחיות והורים של תלמידי הכיתה אינם יכולים ללכת ללמוד במוסדות חינוך אחרים. ראש העיר ערך היום סיור בתלמוד תורה כדי לפקח מקרוב אחרי הפיקוח על ההנחיות.

כמו כן, בית הספר 'בית יעקב' במרכז העיר – רוטשילד, יהיה סגור מהיום (ראשון) ועד להודעה חדשה. התלמידות מכיתה ח-3 ומכיתה ג-5 חייבות בבידוד וצריכות לבצע בדיקות קורונה ולעדכן את בית הספר והעירייה. האחים והאחיות של התלמידות מכיתות אלו אינם רשאים ללכת למוסדות חינוך.

במעון ׳שירת פנינה' שברחוב סלומון 12, בכיתת הבוגרים המוגדרת בשם "כחול" – הכיתה תסגר. כל אנשי הצוות והילדים בכיתה נכנסים לבידוד (עד ה 14/7, כולל) ומחוייבים לבצע בדיקות מול קופות החולים ולהעביר תוצאות להנהלת המעון והעירייה. עד שלא יהיו תוצאות רשמיות מכלל הילדים והצוות הכיתה לא תפתח שוב.

'גן-מכינה' של רשת הת"ת 'ברכת יעקב', אצל הגננת נחמי מרחוב הרצל במתחם ברכת יעקב, הגן נסגר מהיום (ראשון) ועד להודעה חדשה. כל ילדי הגן והצוות חייבים בבידוד ולבצע בדיקות קורונה ולעדכן בתוצאות את הגן והעירייה.

גן טרום-טרום של ’ברכת יעקב’ ברחוב האורים של הגננת שפי, הגן נסגר מהיום (ראשון) ועד להודעה חדשה. כל הילדים והצוות חייבים בבידוד ולבצע בדיקות קורונה ולעדכן את הגן והעירייה. אחים, אחיות והורים לא יכולים ללכת למוסדות חינוך אחרים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *