צילום: צפת 24

צפת: החלו העבודות להקמת כיכר ברקת, הסדרת מדרכות ותחבורה

החלו העבודות לפיתוח ציר ברקת שברמת רזים בפרויקט שיסדיר לראשונה את הצומת המסוכן בשל שדה ראיה מוגבל, חוסר במדרכות וכביש שאינו תקין ומהווה מפגע בטיחותי. על פי הערכות העבודות בציר זה יימשכו כחודשיים

תנופת הפיתוח וההתחדשות בבירת הגליל נמשכת במלוא המרץ. הבוקר (שלישי) החלו העבודות לפיתוח ציר ברקת שברמת רזים בפרויקט שיסדיר לראשונה את הצומת המסוכן בשל שדה ראיה מוגבל, חוסר במדרכות וכביש שאינו תקין ומהווה מפגע בטיחותי.

במסגרת הפרויקט יינתן מענה לכלל הסוגיות לרבות הקמת כיכר ליצירת סדר בתנועה בציר זה, איזון גבהים בכביש, הרחבות, מדרכות לאחר שנים רבות בהם נאלצו התושבים לצעוד בסכנה גדולה על הכביש.

על פי הערכות העבודות בציר זה יימשכו כחודשיים, בעיריית צפת מציינים כי תזמון העבודות הותאם במיוחד לתקופה זו, כאשר בתי הספר בחופש והתנועה בכבישים דלילה יותר, בייחד לתקופות אחרות בלוח השנה. בשל העבודות מקטעים שונים ייסגרו לתנועה והמעבר יהיה מכביש סמוך.

בעירייה ביקשו מהתושבים להתנייד מצירי תנועה אחרים במידת האפשר, "עכשיו קצת קשה, בהמשך קל, בטוח ונגיש לכולם", לשון ההודעה.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין כי "אנחנו ממשיכים לעבוד באינטנסיביות ולבצע מהפכה תחבורתית ברחבי העיר צפת במטרה להבטיח את בטיחותם של הולכי הרגל והנוהגים בכבישים, לשפר את התשתיות, למנוע תאונות ולדלל את עומסי התנועה. מדובר בפרויקט חשוב ומשמעותי שיסדיר ציר מרכזי בשכונה".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *