צילום: צפת 24

צפת: החלו העבודות להקמת כיכר ברקת, הסדרת מדרכות ותחבורה

החלו העבודות לפיתוח ציר ברקת שברמת רזים בפרויקט שיסדיר לראשונה את הצומת המסוכן בשל שדה ראיה מוגבל, חוסר במדרכות וכביש שאינו תקין ומהווה מפגע בטיחותי. על פי הערכות העבודות בציר זה יימשכו כחודשיים

 • "פעמיים בן" הסגולה הפלאית של ר' חיים פלאג'י זיע"א

  תוכן מקודם

 • טעים להתחדש - שוקו תנובה באריזה חדשה! שוקו תנובה הטעים שכולנו מכירים, באריזה ומתכון חדשים!

  תוכן מקודם

 • "ישראל זרק אותי למעלה ונפטר" העדות המזעזעת של בנימין

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

תנופת הפיתוח וההתחדשות בבירת הגליל נמשכת במלוא המרץ. הבוקר (שלישי) החלו העבודות לפיתוח ציר ברקת שברמת רזים בפרויקט שיסדיר לראשונה את הצומת המסוכן בשל שדה ראיה מוגבל, חוסר במדרכות וכביש שאינו תקין ומהווה מפגע בטיחותי.

במסגרת הפרויקט יינתן מענה לכלל הסוגיות לרבות הקמת כיכר ליצירת סדר בתנועה בציר זה, איזון גבהים בכביש, הרחבות, מדרכות לאחר שנים רבות בהם נאלצו התושבים לצעוד בסכנה גדולה על הכביש.

על פי הערכות העבודות בציר זה יימשכו כחודשיים, בעיריית צפת מציינים כי תזמון העבודות הותאם במיוחד לתקופה זו, כאשר בתי הספר בחופש והתנועה בכבישים דלילה יותר, בייחד לתקופות אחרות בלוח השנה. בשל העבודות מקטעים שונים ייסגרו לתנועה והמעבר יהיה מכביש סמוך.

בעירייה ביקשו מהתושבים להתנייד מצירי תנועה אחרים במידת האפשר, "עכשיו קצת קשה, בהמשך קל, בטוח ונגיש לכולם", לשון ההודעה.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין כי "אנחנו ממשיכים לעבוד באינטנסיביות ולבצע מהפכה תחבורתית ברחבי העיר צפת במטרה להבטיח את בטיחותם של הולכי הרגל והנוהגים בכבישים, לשפר את התשתיות, למנוע תאונות ולדלל את עומסי התנועה. מדובר בפרויקט חשוב ומשמעותי שיסדיר ציר מרכזי בשכונה".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן