עזרה לתקווה: קביעת מזוזות ע"י הרה"צ מבעלזא

השבוע נערך מעמד קביעת מזוזות ע"י הרה"צ רבי אהרן מרדכי רוקח שליט"א מבעלזא בחדרי האירוח המחודשים של ארגון החסד 'עזרה לתקווה' בפתח תקווה העומד בראשות הרב יחזקאל פולק שליט"א • לאחר קביעת המזוזות נערך לחיים בו חיזק הרה"צ שליט"א את ידי העושים במלאכה ובירכם ברוב ברכות

כל מי שנקלע לבתי החולים בילינסון ושניידר בפתח תקווה, אם לשהות קצרה ובעיקר לשהות ממושכת, יודע להעיד על שירותי ארגון החסד עזרה לתקווה המציע חמשה עשר חדרי אירוח מרווחים ומפוארים לטובת קרובי משפחות המאושפזים באש"ל מלא ללא תמורה. מאז יסודו לפני י"ב שנים נעזרו בארגון אלפי משפחות, ובהנהלה ראו לאחרונה צורך לשפץ מחדש את המקום, ואכן השקיעו הון עתק ביופיו ובנוחיותו, על מנת להסב למתארחים את המנוחה והשלווה המקסימלית על צד הטוב ביותר.

השבוע זכו ראשי הארגון שהרה"צ רבי אהרן מרדכי רוקח שליט"א בן כ"ק מרן אדמו"ר שליט"א מבעלזא יופיע לביקור מיוחד ומרומם בין כתליו. הרה"צ שליט"א סייר תחילה באגפים המחודשים יחד עם מייסד הארגון והעומד בראשו הרב יחזקאל פולק שליט"א, והביע את התפעלותו מההשקעה האדירה והחסד העצום המעמיד את קיום העולם, כשהוא מתבטא על המקום שזהו הדוגמא המוחשית להידבק במידותיו של הקב"ה, שהוא גומל חסדים טובים לעמו ישראל.

כך גם פגש האורח הרה"צ שליט"א בכמה מתארחים השוהים כעת בהכנסת אורחים והתעניין במצוקתם, חיזקם ועודדם והאציל מברכותיו שישוחררו בקרוב לאוהליהם לחיים ולשלום.

לאחר שקבע מזוזה בשער הכניסה לאחד מהאגפים המחודשים התיישב הרה"צ שליט"א לשולחן לחיים, כשלצידו כאמור הרב יחזקאל פולק שליט"א רב ומייסד הארגון, הרב ישראל בבצ'יק, רב בית החולים בילינסון, והרב אשר לבי רב בית החולים שניידר, שאף הם הביעו סקירה מקיפה על העזר הרב שיש לבתי החולים מהפעילות המבורכת של עזרה לתקווה ועל אין ספור פניות סביב השעון המקבלות מענה ע"י הארגון. במיוחד ציינו את הקידוש השם שישנו מפעילות עזרה לתקווה לעם שבשדות שנוכחים גם הם בפעילות החסד העצומה. בשם קברניטי העיר פתח תקווה נשא דברים בשבח הארגון הרב ישראל פרידמן, נציג אגודת ישראל בעירייה, שהעלה על נס את המורשת של מייסד אימפריית החסד, שהינה המשך מבורך למבצרי החסד אותו יסד אביו כ"ק מרן האדמו"ר מבערגסאז זצוק"ל בפתח תקווה.

הרה"צ שליט"א סיים את הביקור בטללי ברכות למנהלי הארגון וכל המסייעים בהחזקתו ולכל הנושאים בעול – השותפים גם הם לדבר מצוה נשגבה זו, שיזכו להמשיך להרבות פעלים לכבוד הבריות ולכבוד שמים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *