צילום: סרייה דיאמנט / Flash90

סמוטריץ' במכתב לנתניהו: "מוכן לשמש כפרויקטור הקורונה למגזר החרדי"

ח"כ סמוטריץ' לנתניהו: אין מי שמוכן לשמש כפרויקטור לציבור החרדי, ולכן על אף שאיני חבר קואליציה, ובשל קרבתי רבת השנים לציבור החרדי, אני מוכן להתגייס למערכה ולקחת את המשימה, בלי תקנים או משרדים, רק ככח עזר שנרתם למלחמה"

יו"ר האיחוד הלאומי ח"כ בצלאל סמוטריץ' קרא היום (שישי) לראש הממשלה בנימין נתניהו למנות אותו לפרויקטור קורונה למגזר החרדי, "בשל קרבתי רבת השנים למגזר החרדי, ועל אף שאיני חבר הקואליציה, אני רואה נכון לקחת על עצמי את המשימה ולהיות פרויקטור הקורנה למגזר החרדי גם ממקומי בשורות האופוזיציה"

במכתב ששלח סמוטריץ' הוא כותב כי, "להבנתי, מרגע כניסת מדינת ישראל לגל השני של וירוס הקורונה הודיע שר הפנים ח"כ הרב אריה דרעי כי הוא אינו מוכן לשמש יותר פרויקטור לענייני הקורונה למגזר החרדי, ועד לרגעים אלו אין מי שמוכן לקחת עליו את האחריות הכבדה מתוך חברי הקואליציה. העדר פרויקטור שיעשה את העבודה הטובה שעשה השר דרעי בגל הראשון נותנת את אותותיה ולא ניתן להעלם מכך".

סמוטריץ' מוסיף, "למותר לציין כי איני מבקש לעצמי שום תקן או משרד לטובת העניין, אלא את ההסמכה הממשלתית לעסוק בנושא ולפעול עם ומול הציבור החרדי במלחמה המשותפת בהתפרצות הנגיף".

את המכתב הוא חותם, "אני סבור כי מינוי פרויקטור קורונה למגזר החרדי הוא קריטי לניהול נכון של האירוע ויש בו בכדי לתרום למיגור התפרצות הנגיף ולהיות אוזן קשבת למאות אלפי אזרחי ישראל החרדים".

בשיא המלחמה בהתפשטות נגיף הקורונה, הודיע יושב ראש ש"ס השר אריה דרעי לראש הממשלה בנימין נתניהו כי הוא פורש מתפקידו כפרויקטור החרדי שריכז את נושא ההסברה והתפשטות הנגיף בציבור החרדי.

"בגל הקורונה הראשון נתבקשתי על ידך לרכז תחת אחריותי את הטיפול של המגזר החרדי והמגזר הערבי במאבק ומיגור הטיפול בנגיף הקורונה, משהסתיים בהצלחה הגל הראשון ומשהוקמה הממשלה, הריני להודיעך כי אני מסיים בזאת את התפקיד שהוטל עלי", כתב דרעי לנתניהו, וציין כי מעתה כל שרי הממשלה הממונים על התחום ימשיכו לטפל בנגיף גם בכל הקשור למגזר החרדי והערבי.

13 תגובות

תודה מותק לא צריך. הוא חושב שאחר כך נצביע לו ולבנט ולשקד.. חי בסרט

לא צריך טובות
לא מדובשך וכ"ש לא מעוקצך

למה הרב אריה לא חוזר לתפקיד??
בתכל'ס הוא עשה הכי הרבה למען הציבוא הערבי והחרדי

הוא צודק החרדים לא עושים כלום
מתחרט על ההצבעה להם

חזק וברוך כל הכבוד ימינה עובדים טוב

סמוטריץ הגבר והצדיק של הממשלה

מה הבעיה שלכם בגלל שהוא לא חרדי צאו מהבועה הם מקצוענים הרבה יותר מהחרדים.

תכל'ס לעבוד הוא יודע יותר טוב מכל החכי"ם החרדים חוץ מליצמן דרעי וגפני. ובנט יודע לעבוד ולנהל הרבה יותר טוב מהם וגם יותר טוב מביבי.
אבל גם אני מצטרף למשפט 'לא מדובשך ולא מעוקצך'

כל הכבוד לימינה עובדים טוב מהאופזיציה מתגעגע לסמוטריץ בתחבורה ולבנט בבטחון אין עליכם ימינה תמשיכו ככה

סוף כל סוף
אין על סמוטריץ
מזיז ענינים במקום לדבר ולדבר ולדבר ילפתוח ועדות ולהמשיך לדבר
החכים החרדיים מוזמנים לקורס אצלו

ישר כח ר' בצלאל כנס ותעזור לציבור שמחכה שמשהו יעזור לו …

סמוטריץ הכי טוב לחרדים

טוב מאוד סמוטריץ כנס אתה היחיד שיכול לפעול
מה שבמשך שנים לא עשה שום ח"כ למודיעין עילית אתה עשית בתקופה הקצרה שלך כשר התחבורה עם שיפור כביש 446 למודיעין עילית ירבו כמותך אנשים שיודעים מהי עשיה אמיתית

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *