נתניהו, אנחנו לא מטומטמים – הגיע שעת תיקון / מאיר ברגר

פרשן 'המבשר' במתקפה חריפה נגד ראש הממשלה: "תשפוכת הציניות יכולה למלא את מכונות ההנשמה המיותמים ונתונים ככלי שרת פוליטי בידיו של הפוליטיקאי שיצא לסמן את האוכלוסיה הכי חלשה בישראל כדי שלא לקומם עליו את השבט הלבן בתל אביב"

במהלך מסיבת העיתונאים בליל אמש ראש הממשלה בנימין נתניהו היישיר מבט לעיניו של מיליון נפש במדינת ישראל והבהיר לו שהוא נסחף עם הביקורת כלפיו, הבטיח שכל ההחלטות בעניין הקורונה מתקבלות בשום שכל ובאופן מקצועי.

איזו עליבות נפש. כמה שפלות. תשפוכת הציניות שקופלה במילים הללו יכולה למלא את מכונות ההנשמה העומדים ב"ה מיותמים במחלוקות הקורונה ונתונים ככלי שרת פוליטי בידיו של הפוליטיקאי שהחליט שאין לו מה להפסיד ויצא לסמן את האוכלוסיה הכי חלשה במדינת ישראל כדי שלא לקומם עליו את השבט הלבן בתל אביב.

אז לא, נתניהו. אנחנו לא מטומטמים. הציבור החרדי אינו קבוצה פוליטית שאפשר לקנות אותה במילים או במסיבת עיתונאים פומפוזית. תמונה שחורה אחת שווה יותר מאלף מילים מצועצעות ככל שיהיו.

אחרי שסגרת את ערינו, הטלת מנעול ובריח על מוסדותינו, כיווצת את בתי הכנסת והיכלי הישיבות, גדעת את תורת ישראל מתינוקות של בית רבן ללא הבחנה בין שכונה 'אדומה' לרעותה הירוקה, שיגרת את שוטריך להתעמת עם אזרחים חרדיים תמימים בעוון גילוי האף במרחב הציבורי, אתה לא יכול לבוא ולומר שההחלטות בקבינט הקורונה מתקבלות באופן מקצועי – אלא אם זה מקצועי בעיניך להכות באופן קולקטיבי באוכלוסיה החרדית.

הסלקטיביות הנפשעת הזו כה זועקת לשמים עד שהביקורת אודותיה חוצה מחנות וקהלים. יותר ויותר אישי ציבור מקרב הציבור הכללי, בכנסת, בעולם הרפואה ובתקשורת הממסדית, מודים שבכל הנוגע לאוכלוסיה החרדית, היד שלך, אדוני ראש הממשלה, קלה על ההדק. את החי פשוט לא ניתן להכחיש. ולחי הזה פשוט נמאס לשתוק.

אפשר עדיין לתקן. ביום שבו תעניק, ראש הממשלה, פתרונות הולמים למוקדים בהם קיימים אחוזי תחלואה גבוהים – כפינוי החולים למלונות – הציבור החרדי יקבל אותם בשתי ידיים. כך אומרים לך ראשי הערים החרדיות, ואתה יודע זאת היטיב מהניסיון ארוך השנים שלך מול הציבור החרדי. אז די, נתניהו. הגיע שעת תיקון.

הכותב הוא הפרשן הפוליטי של עיתון המבשר – הדברים פורסמו הבוקר בשער העיתון

"הממשלה בראשות נתניהו אחראית גם על האכיפה הבררנית נגד החרדים"

4 תגובות

משהו ישתנה?!
קרטופל
ימשיכו הלאה
ללקק את ביבי
שלא עשה כלום נגד בית המשפט ופוגע בחרדים
לעניות דעתי הרחבה
ביבי הוא אפס מאופס

סתם שאלה כללית, האם פוליטיקאים בכירים כמו נתניהו וכדו' רואים מאמרים כאלה המופיעים בעיתונים חרדיים?

נכון ! הגיע הזמן שנזרוק את ביבי מה שמעניין את ביבי זה הכיסא ורק הצהרות רהב על ריבונות וכדו' כדי לקנות אותנו בנזיד עדשים וכאילו שאנחנו טיפשים ולא מבינים שהמטרה של זה היא כדי שיוכל לגבות מיסים גבוהים יותר באיזורים שעליהם יתחילו ריבונות וכמובן כדי להחניף לנשיא היקר של ארה"ב טראמפ ירום הודו שבאמת עוזר ליהודים המון ברוך ה'

אולי הגיע הזמן לאיים על נתניהו (בשקט) – וגם לבצע אם הוא לא ישתנה- שיגישו הצעת חוק האוסרת על ראש ממשלה לכהן כאשר מוגש נגדו כתב אישום.
העילה: חוסר הצלחה של ראה"מ לפעול בצורה הגיונית במצב כזה.
אין כמעט מפלגה שלא תתמוך או לפחות תימנע.
זה גם לא מוביל לבחירות, כיון שכל התנאים ישמרו, רק שבמקום נתניהו יכהן ח"כ אחר מהליכוד עד תום תקופת הרוטציה.
דרעי, גפני וליצמן – מה אומרים?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *