שבוע של קורונה: מנתניהו עד נתניהו • עשרת הסרטונים הנצפים של השבוע

עוד שבוע הגיע לסיומו וזה בדיוק הזמן לצפות שוב בעשרת הסרטונים שהכי אהבתם: דיון סוער בכנסת על האכיפה הבררנית, הקורונה ב'בית מתתיהו', אחמד טיבי מגן על הילדה החרדית, עוד פיצוץ מסתורי באיראן, הסגר בביתר עילית, ושיגור לוויין הריגול • אל תפספסו

במקום הראשון: ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים אמש מסיבת עיתונאים בה הציג את התוכנית הכלכלית ויישר מבט לציבור החרדי וטען: "אין שום אפליה, כל ההחלטות ענייניות ומקצועיות".

לכתבה המלאה

במקום השני: האלימות המשטרתית והאכיפה הבררנית הגיעה לכנסת – יהושוע גטר, אבי הילדה שתועדה בוכה בסרטון כשהשוטרים רושמים לה דוח על אי-עטית מסכה, סיפר על האירוע בדיון בועדת חוקה.

לכתבה המלאה

במקום השלישי: בתחילת השבוע קיים שר הבריאות יולי אדלשטיין מסיבת עיתונאים בניסיון להסביר את המגבלות החדשות.

לכתבה המלאה

במקום הרביעי: ימים ספורים לאחר שעשרות בחורי ישיבת 'בית מתתיהו' שנדבקו בנגיף הקורונה פונו למלונית בכפר תבור, פונו כמאתיים בחורים למלונית בירושלים. איש השיטור העירוני אדיר מעטו פיקח על הפינוי ע"י הבאת אוטובוסים עד פתח הישיבה.

לכתבה המלאה

במקום החמישי: ח"כ אחמד טיבי יצאה במתקפה נגד המשטרה: "כל המאמצים האלה השקעתם בילדה שבסוף שמה מסכה. השאלה, אם כך הייתם עושים עם ילדה בצפון תל-אביב באותו גיל? אצל החרדים אפשר, ילדה חרדית אז אפשר, זה האחר. לכן זה מביש"

לכתבה המלאה

במקום השישי: עוד פיצוץ באיראן. בשבת האחרונה דיווחו כלי תקשורת באיראן ובמדינות ערביות נוספות על פיצוץ שאירע בתחנת כוח שמנוהלת על ידי משמרות המהפכה בדרום מערב המדינה.

לכתבה המלאה

במקום השביעי: לפני הטלת הסגר בביתר עילית, הוטלו מגבלות מחמירות על תושבי העיר, ראש העיר מאיר רובינשטיין לא אהב את ההחלטת ותקף בחריפות את איש משרד הבריאות פרופ' איתמר גרוטו.

לכתבה המלאה

במקום השמיני: יענקי אויש בקטע מוזיקלי ב'סיום הש"ס' ע"י חסידי בעלזא באשדוד, מהארכיון

לכתבה המלאה

במקום התשיעי: מערכת הביטחון פריסמה תיעוד מהשיגור הלילי המוצלח לחלל של לוויין הביון אופק 16. מדובר בלוויין צילום מתקדם של ישראל, שנועד למטרות ריגול.

לכתבה המלאה

במקום העשירי: בפתח ישיבה הממשלה ביום ראשון הודיע נתניהו כי צפויות הגבלות נוספות – איים וקיים.

לכתבה המלאה

כתבות קשורות