פתח תקווה: בכינוס גופי החירום הוחלט – הנדבקים יפונו למלוניות

ראש העיר כינס לפגישה את נציגי קופות החולים יחד עם נציגי משרד הבריאות בנוגע להמשך ההתמודדות מול התפשטות הנגיף. בפגישה הוחלט כי קופות החולים ומד"א יעמיקו את בדיקות הקורונה וכי העירייה, מד"א, קופות החולים ופיקוד העורף יפנו נדבקים למלוניות

ראש העיר רמי גרינברג כינס לפגישה את נציגי קופות החולים מכבי, כללית, מאוחדת ולאומית, יחד עם נציגי משרד הבריאות, בנוגע להמשך ההתמודדות מול התפשטות הנגיף והסיוע לתושבים בנושא זה וכן אופן ההתגוננות בפני מחלות החורף.

בפגישה הוחלט כי קופות החולים ומד"א יעמיקו את בדיקות הקורונה, העירייה תקצה לשם כך מבנים עירוניים בשכונות השונות – כדי לאפשר מתן בדיקות מהיר לתושבי העיר. בנוסף הוחלט כי העירייה, מד"א, קופות החולים ופיקוד העורף יעבדו בשיתוף פעולה כדי לפנות למלוניות את הנדבקים. זאת כדי למנוע הדבקה בתוך המשפחה. וכן יימשך המעקב והליווי של קופות החולים והעירייה אחר הנדבקים והמבודדים כדי למלא את צרכיהם ומחסורם.

כמו כן סוכם על היערכות מקיפה לקראת החורף אשר תאפשר מתן חיסונים רחב מפני 'שפעת'. העירייה תעמיד לטובת הנושא מספר מבנים עירוניים לחלוקת החיסונים כדי למנוע דוחק וצפיפות בקופות החולים.

ראש העיר רמי גרינברג אמר בסיום הפגישה: "אנחנו ממשיכים בשיתוף פעולה הדוק עם כל גורמי הבריאות הרלוונטיים כדי לתת מענה מקיף, יעיל ומהיר לתושבי פ"ת. הפגישה שנערכה בנושא הקורונה והתחלואה בכלל מהווה בשורה עבור תושבי העיר. העירייה תמשיך לעשות כל שביכולתה כדי למנוע את התפשטות הנגיף ולהבטיח את בריאות התושבים".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *