"היעדרותו בולטת": רובינשטיין דורש למנות את דרעי ל'פרויקטור קורונה'

ראש העיר ביתר עילית המכהן כיו״ר פורום הרשויות החרדיות פנה למרן הגר"ש כהן שליט״א ולראש הממשלה בבקשה דחופה למנות את השר דרעי לגורם המתכלל של ההתמודדות עם הגל השני של נגיף הקורונה בציבור החרדי, "אנו ניצבים אל מול שוקת שבורה"
 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

ראש העיר ביתר עילית המכהן כיו״ר פורום הרשויות החרדיות, מאיר רובינשטיין, פנה היום (ראשון) לראש הממשלה בנימין נתניהו בבקשה דחופה למנות את השר אריה דרעי לגורם המתכלל של ההתמודדות עם הגל השני של נגיף הקורונה בציבור החרדי. ״היעדרותו של השר דרעי בתכלול הטיפול באירוע בגל השני, בולטת מאד בשטח. אני פונה אליך בשם פורום ראשי הרשויות החרדיות בבקשה להטיל על השר דרעי את המשימה ולתת לו את כל הכלים הנדרשים לסייע לרשויות החרדיות״.

כמו כן, ערב הסגר על ביתר עילית נכנס רה״ע למעונו של נשיא מועצת חכמי התורה מרן חכם שלום כהן שליט״א וביקש שיטיל על השר דרעי את המשימה. מרן הגר״ש בירך בחום על היוזמה.

"כעת, כאשר הנגף הגיע בגל שני, אנו ניצבים אל מול שוקת שבורה", כתב רובינשטיין. "רשויות המדינה לא מתפקדות, ואזלת היד של המשרדים השונים ניכרת היטב. במקום לסייע הם ממהרים להטיל מגבלות וסגרים".

רובינשטיין ציין כי "פניתי שוב ושוב לרבי אריה בבקשה שיקח על עצמו שוב את הטיפול בהתמודדות עם הנגף, אך מסביבתו הבנתי שהוא מתקשה לפעול מול משרדי הממשלה ובחר שלא לעמוד בחזית המאבק בגל השני".

ראש העיר ביקש ממרן ראש הישיבה שיורה לדרעי לקחת את התפקיד, "אני פונה למרן בפניה נרגשת: מדובר בדיני נפשות, פיקוח נפש של ממש. חיי רבים תלויים בדבר זה. אני מבקש בשם הרשויות החרדיות ממרן שיפעיל את השפעתו וידרוש מרבי אריה לקבל על עצמו שוב את העול, ולסייע לרשויות החרדיות להמשיך ולמנוע את התפשטות הנגף".


המכתב למרן הגר״ש כהן שליט"א

המכתב לראש הממשלה

כתבות קשורות

3 תגובות

 1. לא תקום פעמיים חגיגה.
  מה עומד מאחורי דרישת רובינשטיין?
  למה הוא לא דורש את טיפולו של מאיר פורוש בקורונה?
  כי דרעי מהפריפרייה הזרים מיליונים לביתר.
  זה הסיפור במילה אחת: כסף.

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן