צילום: ישכר זלמנוביץ - יום ליום

שי: "עשינו טעות עם סגירת המסעדות – נפצה כלכלית על הנזקים שנגרמו"

שר המדע והטכנולוגיה אומר הבוקר כי "אם לא נעשה צעדים דרסטיים, תוך שלושה שבועות אנחנו בסגר מלא. אף אחד בעולם לא יכול לתת תפריט של מה לפתוח ומה לא". על האפשרות להדחה ח"כ שאשא ביטון אמר: "אני מניח שנעמוד בצד וניתן לליכוד לקבל את ההחלטות שלו"

 • כ"ק אדמו"ר מרמחסטריווקא: מצווה לעזור להם!

  תוכן מקודם

 • האלמנה לקוית שמיעה ו4 הילדים נותרו ללא משען ומשענה

  תוכן מקודם

 • שמיים סגורים: שערי דמעות לא ננעלו בליזענסק

  תוכן מקודם

 • הרבו רחמים: אם לששה ילדים במצק קריטי

  תוכן מקודם

חילוקי הדעות בממשלה סביב צעדי המניעה של התפשטות קורונה על רקע הביקורת הציבורית נמשכים: שר המדע יזהר שי מכחול לבן אמר הבוקר (ראשון) בריאיון ל'רשת ב" כי "עשינו טעות עם סגירת המסעדות – בכל מקרה הממשלה תפצה כלכלית על כל הנזקים שנגרמו".

השר יזהר שי הוסיף כי, "אם לא נעשה צעדים דרסטיים, תוך שלושה שבועות אנחנו בסגר מלא. אף אחד בעולם לא יכול לתת תפריט של מה לפתוח ומה לא".

בנוסף התייחס גם ליו"ר ועדת הקורונה יפעת שאשא ביטון, שאותה מבקש ראש הממשלה בנימין נתניהו לפטר משום שאינה מתכוונת להצביע בעד החלטות הממשלה בנושא סגירת מכוני הכושר. "אני מניח שנעמוד בצד וניתן לליכוד לקבל את ההחלטות שלו", אמר שי.

חרף העובדה שראש מפלגתו בני גנץ הבהיר אתמול כי לא יאפשר את פיטוריה. "יש סיכוי לא רע שוועדת הקורונה תאמץ היום את ההחלטות פה אחד".

יו"ר הקואליציה מיקי זוהר מתח הבוקר ביקורת על החלטות הממשלה מהשבוע האחרון. "לאשר קיום הפגנות המוניות שמהוות סכנה בריאותית לכל אזרחי ישראל מצד אחד ולסגור עסקים רבים ששומרים על ההנחיות מצד שני – זה לא פחות מאבסורד".

בראיון ל'רשת ב' אמר זוהר כי "הממשלה חייבת להחליט: לפתוח את כל המשק כולל הפגנות המוניות מלאות בשנאת חינם או להפסיק מיד את הההפגנות הממומנות הללו כמו שהחליטו לסגור את העסקים".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן