צילום: הדס פרוש / פלאש 90     

לפיד לא פוסל שת"פ עם גנץ: "מי שרוצה יכול להצטרף – אנחנו נוביל את המחנה"

יו"ר האופוזיציה ח"כ יאיר לפיד אמר הבוקר כי "מינוי גמזו מגיע באיחור של 5 חודשים. אני חושב שעד עכשיו לא נתנו לאף אחד לעבוד, בסוף צריך לנהל את זה". לפיד הוסיף: "יש פה ראש ממשלה שנכשל את הכישלון הגדול ביותר מאז מלחמת הכיפורים"

 • וצומו עלי: יהודי איראן בשליחות גורלית למען עם ישראל

  תוכן מקודם

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

 • תיעוד מחריד: היתומים של גב' בן שטרית ממררים בבכי: "אמא", "אמא"

  תוכן מקודם

 • החיסון האמיתי לנזקי הקורונה הרוחניים: הישיבה שתציל את הילד שלך - כפר סיטרין

  תוכן מקודם

יו"ר האופוזיציה ח"כ יאיר לפיד התייחס הבוקר (רביעי) בראיון ל'גלי צה"ל' לאפשרות של שיתוף פעולה עתידי עם כחול לבן ואמר: "לגנץ אין הרבה השפעה על המתרחש, זה לא מוסרי שהם יושבים בממשלה של אדם עם כתבי אישום, רימו את הבוחרים שלהם".

לפיד הוסיף: "כל הזמן שואלים אותי עליהם – אני אשתף פעולה עם כל מה שטוב למדינת ישראל אבל אני המועמד לראשות הממשלה בבחירות הבאת, לא נשב תחת אף אחד ואני יכול לדבר עם כל אחד, לא אפנה את מקומי לאף מועמד, אני מוביל".

על שיתוף הפעולה עם הרשימה המשותפת אמר יו"ר יש עתיד: "האופוזיציה עובדת טוב ביחד, גם עם ישראל ביתנו גם עם ימינה וגם בחלק מהזמן עם המשותפת. נתניהו עשה הכי הרבה עסקים עם המשותפת. למה לא? בלי בל"ד אין בעיה להישענות על המשותפת, המשותפת לא תהיה בשום ממשלה, להצבעה אחת מחוץ לממשלה אין בעיה, כמו שהצבעה על פיזור הכנסת היא הצבעה אחת עם הרבה משמעות, וזה מה שעשה איתם נתניהו".

יו"ר האופוזציה הוסיף: "בל"ד היא מפלגת אנטי הכול, נתניהו אומר עלינו 'תיזהרו הם אוהבים ערבים' – ערבים הם חלק ממדינת ישראל, הם רופאים ומטפלים בחולי קורונה. בסכסוך הישראלי-פלסטיני אני בצד הישראלי".

על ההפגנות הסוערות והאלימות בימים אלו ברחבי הארץ אמר: "בסוף מישהו ירים סכין או גז פלפל וזה לא יעצור שם, נתניהו לא מגנה את האלימות. מה הוא חושב שיקרה כשהוא מסית יום אחרי יום, פוסט אחרי פוסט? אני לא יודע למה אתה אומר שנתניהו לא שלח את לה פמיליה אבל להגיד שהוא לא מסית? נתניהו נגדם כי הוא חושב שהם שונאים אותו, הם לא שונאים אותו, הם פשוט אוהבים את המדינה שלהם".

לסיום התייחס גם למינוי הפרויקטור רוני גמזו ואמר: "מינוי גמזו מגיע באיחור של 5 חודשים. גמזו אמר אתמול שצריך להשיב את אמון הציבור, וכולם נעו באי נוחות לידו כי הם אלה שאיבדו את אמון הציבור. נראה אם יתנו להם לעבוד, אני חושב שעד עכשיו לא נתנו לאף אחד לעבוד, בסוף צריך לנהל את זה".

"יש לנתניהו יכולות אבל לא לנהל", אמר לפיד. "החולשה הזו הייתה ניכרת במהלך המשבר. יש פה ראש ממשלה שנכשל את הכישלון הגדול ביותר מאז מלחמת הכיפורים".

מכחול לבן נמסר בתגובה: "טוב שיאיר מתראיין גם ברדיו, אחרת אזרחי ישראל היו תוהים מה מעשיו כנבחר ציבור. אם ימשיך להתאמץ אולי יקבל גם טור בעיתון".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן