צילום: פלאש 90

סגר"ע אשדוד: "נבנה בניינים בגובה 20 קומות כדי למנוע אכלוס חרדים"

כצנלסון שמכהן בתפקיד מטעם ישראל ביתנו אמר את הדברים בעקבות כוונת העירייה להקצות שטח עבור בית כנסת ברובע ח' בעיר. בכיר באגו"י בעיר ל'מקומי JDN': "בעוד המגפה מפילה חללים יש מי שמנצל את התקופה בכדי להציג מצג של השגים, ימים יגידו"

 • גרמניה: הסכים לנתח יהודייה וחזר בו

  תוכן מקודם

 • כ"ק אדמו"ר מרמחסטריווקא: מצווה לעזור להם!

  תוכן מקודם

 • שמיים סגורים: שערי דמעות לא ננעלו בליזענסק

  תוכן מקודם

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

סגן ראש עיריית אשדוד מטעם ישראל ביתנו, שמעון סניה כצנלסון, השמיע בסוף השבוע האחרון דברי שטנה ואנטישמיות נגד הציבור החרדי בעיר וטען כי הוא פועל בעירייה על מנת למנוע מהציבור החרדי להתפשט באשדוד. לדבריו, הוא דואג לקדם בנייה של בניינים בגובה עשרים קומות כדי להרחיק את החרדים מהאזור.

כצנלסון אמר את הדברים בעקבות כוונת העירייה להקצות שטח עבור בית כנסת ברובע ח' בעיר. לשאלת תושבים איך הוא דואג למנוע מחרדים לגור ברחוב הוא ענה כי יימנע בנייה של בניינים נמוכים, "אנחנו עושים כאן פרויקטים של עשרים קומות כדי שלא יתאכלסו בחרדים, אם ייבנו 9 קומות הם יבואו בהמוניהם".

בתגובה לדברי השטנה והתוכניות נגד החרדים שהציג סגן ראש העיר אומר בכיר באגודת ישראל בעיר ל'מקומי JDN': "בעוד המגפה מפילה חללים יש מי שמנצל את התקופה בכדי להציג מצג של השגים ומוכן לערער את היציבות היחסית בעיר כדי לזרוע שסע פילוג והסתה ובכך להצטרף למקהלת ההסתה בתקשורת המחבקת ולפגוע בסטטוס קוו העדין בעיר". הבכיר החרדי מרגיע, "הדברים ידועים ונבחנים על ידי המנהיגות שנותנת דעתה על כל ההשלכות החמורות ועל דרכיהם של האישים האלו וימים יגידו".

בתוך כך, המתח בין החרדים לחילונים בעיר הדרומית עולה בתקופה האחרונה. בסוף בשבוע האחרון פרסם סניף 'ביג פאשן' המקומי הודעה בה קרא שתושבים לערוך קניות בשבת במתחם תחת הכותרת "די לכפיה חרדית".

בהודעה נכתב: "חייבים להציל את הכלכלה!", בעלי המתחם שמחלל שבת הוסיפו: "אנו קוראים לציבור להגיע לחזק ולקנות גם בשבת", ר"ל.

2 תגובות

איך שר השיכון החדש שותק על זה?

ואנחנו קוראים להחרים מי שפתוח בשבת.
אם פותחים עליך באש את חייב אתה חייב להשיב באש.
בא נפסיק להזין עסקים שפתוחים בשבת .
אני צועק בא נשאל כל קיוסק כל תחנת דלק.
פתוח פה בשבת ?אם כן אז נעשה אחורה פנה ולא נקנה.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן