צילום: דוברות המשטרה

בני ברק: המשטרה איתרה ועצרה חשודים במעשה ונדליזם בבני ברק

שלושה נערים מתמודדים נעצרו בחשד לוונדליזם ברחוב השומר בני ברק בשבת האחרונה. השלושה, בן 17 ממרכז הארץ ובני 19 ו-20 מבני ברק, נחקרו, אחד מהם יובא בפני שופט להארכת מעצר. תושבים ל'מקומי JDN': "כל שבת זה קורה ואף אחד לא עושה דבר"

שלושה נערים מתמודדים נעצרו אמש (ראשון) בחשד לגרימת הנזקים האלימה ברחובות בני ברק בשבת האחרונה. השלושה, בן 17 ממרכז הארץ ובני 19 ו-20 מבני ברק, נעצרו בתום חקירה קצרה. חשוב לציין כי המעצר מגיע לאחר שתושבי האזור התלוננו על אוזלת ידם של העירייה והמשטרה בטיפול בנוער שמידי שבת משחית רכוש לאורך רחוב השומר.

בשיחה עם 'מקומי JDN' התלוננו תושבי הרחוב כי "כל שבת פחים נזרקים לכביש וגדרות בטיחות נעקרים ממקומם, ספסלים נעקרים מתחנות האוטובוסים ואף אחד לא עושה דבר".

ממשטרת ישראל נמסר כי "במהלך סוף השבוע התקבל דיווח במשטרת ישראל בגין מעשה ונדליזם ברחוב השומר בבני ברק. על פי החשד, החשודים עקרו גדרות ותמרורים וזרקו פחי אשפה לעבר הכביש".

חוקרי המשטרה פתחו בחקירה מאומצת בסיומה הצליחו לזהות את החשודים במעשה ואמש הם אותרו ונעצרו. החשודים 17, מרכז הארץ ובני 19,20, מבני ברק נחקרו. בתום חקירה החשודים בני 19 ו-20 שוחררו להמשך מעצר בית. והחשוד בן 17 יובא היום להארכת מעצר בבית משפט השלום לנוער בבת ים. מהמשטרה נמסר כי החקירה נמשכת.

תנונות אלו מופצות ברשתות החברתיות וניסיונותינו לאתר את בעל זכויות היוצרים לא צלחו. אם זהות הצלם ידועה לכם הודיעו לנו בדוא"ל [email protected] השימוש בתמונה נעשה בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים, התשס"ח-2007

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *