צילום: אוליבייה פיטוסי / Flash90   

סגן השר מקלב נגד נתניהו: "אם תקציב חד שנתי יגרום לבחירות, לא נתמוך בו"

סגה"ש אורי מקלב התייחס לכניסת בחורי הישיבות מחו"ל לישראל ואמר "אנחנו מקיימים דיונים להבאת תיירים, ישראל משוועת לתיירים, זה מנוף לכלכלה ובני הישיבות לא שונים בעניין הזה". מקלב הוסיף: "אם יבואו תיירים עם תוכנית סדורה, אנחנו נכניס אותם באותם התנאים של הסטודנטים" 

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

סגן שר התחבורה אורי מקלב התייחס הבוקר (שלישי) בראיון ל'רשת ב" למשבר סביב תקציב המדינה ואמר כי "לא נתמוך בתקציב שיביא לבחירות, אם תקציב חד שנתי יביא בחירות לא נתמוך בו". מקלב הוסיף: "מדינת ישראל צריכה תקציב כעת, אם יביאו חוק לדחיית מועד הגשת התקציב לא נתמוך בו"

סגן השר התייחס לכניסתם של אלפי בחורי ישיבות לישראל ואמר: "אנחנו מקיימים עשרות דיונים להבאת תיירים לארץ, ישראל משוועת לתיירים, זה מנוף לכלכלה ובני הישיבות לא שונים בעניין הזה". עוד אמר מקלב: "אם תבוא קבוצת תיירים מאורגנת עם תוכנית סדורה ואדם אחראי אנחנו נכניס אותם לארץ באותם התנאים של הסטודנטים היום".

מוקדם יותר, התייחס ראש הממשלה החליפי בני גנץ התייחס למשבר סביב תקציב המדינה ואמר: "אנחנו צריכים להעמיד לציבור הישראלי תוכנית כלכלית טובה, היא כנראה צריכה להיות מרחיבה. בעידן של משבר כלכלי לא באמת עושים קיצוצים, את זה עושים כשהמשק חוזר לתעסוקה מלאה, זה הכול פייק".

על השותפות והערבות שקיבל מהמפלגות החרדיות, אמר ראש הממשלה החליפי: "המפלגות החרדיות, וכל השותפים להסכם הזה, ערבים לקיומו של ההסכם. מי שלא יעמוד בו – שיסביר אחר כך מה קרה. גם החרדים".

"אני חושב שהחרדים חושבים שצריך פה משהו יציב, משהו מתמשך", אמר גנץ. "החברה החרדית נמצאת לצערי בהרבה מאוד קשיים, אנחנו רואים בתוך החברה החרדית אתגרי קורונה מאוד גדולים כתוצאה מהצפיפות שבהם הם חיים. משפחות ברוכות ילדים שכן ירבו, אבל התקופה היא קשה. אני חושב שבחירות והיעדר יציבות כלכלית לא טובה לאף אחד בישראל, גם לא לחרדים".

גנץ הוסיף: "הקשר שלי עם החרדים מצוין, השיחות הן שיחות רחבות וארוכות, אני מלא הערכה לחברה החרדית ואני גם מלא דרישות לחברה החרדית. אני חושב שבעקבות הקשר שלי עם החברה החרדית, לחרדים יש יותר מרחב מאשר 'נתניהו בלבד'".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell